Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

Kontakt

KONTAKT W SPRAWACH BLOGA: mcdon21@gmail.com


Mateusz Cieślicki

Twórca i prowadzący bloga, z wykształcenia prawnik i dziennikarz. Tworzę bloga www.powrotroberta.blogspot.com oraz jego angielską wersję. Jestem redaktorem serwisów www.cksport.pl, www.onestopstrategy.com, www.f1ultra.pl. Współpracuję z miesięcznikiem F1Racing, posiadam statusy redaktora i eksperta sportów motorowych w serwisie wiadomosci24.pl. Kocham sport w każdej postaci - amatorsko ścigam się w kartingu. Kolekcjonuję amerykańskie papiery wartościowe - jestem członkiem Stowarzyszenia Kolekcjonerów Historycznych Papierów Wartościowych. Kontakt: mcdon21@gmail.com

Kontakt: mcdon21@gmail.com Karol Moździerz

Z wykształcenia inżynier mechatronik, pracuję w zawodzie. Od małego miałem do czynienia z rajdami i wyścigami w związku z domową tradycją. Jako kibic zaliczyłem ok. 30 rund WRC, wiele rund RSMP, ERC, rallycrossowych ME, górskich ME, nawet jeden wyścig F1 ;) Tworzyłem i prowadziłem stronę rajdy.gery.pl, swego czasu całkiem poczytny internetowy serwis rajdowy. Poza tym przez kilka lat prowadziłem stronę polskiej rundy rallycrossowych Mistrzostw Europy w Słomczynie. Mogę się chyba śmiało nazwać entuzjastą sportów motorowych oraz fascynatem technologii wyścigowej i rajdowej. Na tym blogu swoją aktywność zacząłem od prowadzenia części relacji z Rajdu Monte Carlo i Rajdu Szwecji. Odpowiadam też za stronę techniczno-wizualną nowej odsłony bloga.

Kontakt: karol@mozdzierz.com.plAleksandra Wrońska

Prawnik i finansista, pasjonatka sportów motorowych, przede wszystkim rajdów. Z blogiem współpracuje od 2013. Jej galerie mogliśmy oglądać podczas Rajdów Polski, a od kilku miesięcy pomaga w relacjach LIVE z rajdów oraz przekazywaniu najnowszych informacji z WRC. 

Kontakt: aleksandra.wronska87@gmail.com