Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

czwartek, 7 lutego 2019

Williams zaprezentował nowego partnera + prezentacja Haasa [Aktualizacja - kolejna odpowiedź Kubicy]

James Harvest F1 Williams
Dobre wieści z Grove. Ekipa Roberta Kubicy ogłosiła dziś podpisanie umowy partnerskiej z James Harvest Sportswear. Firma ta zadba o ubiór pracowników zespołu. To pierwsze, ale raczej nie ostatnie ogłoszenie dotyczące partnerów i sponsorów Williamsa w najbliższych dniach. Już dziś natomiast zobaczymy bolid Haasa na 2019 rok.

W ogłoszeniu Williamsa mowa o ubiorach podróżnych ekipy, które będzie dostarczała firma.

"Miło nam powitać James Harvest Sportswear w Williamsie. W ciągu roku członkowie naszego zespołu wyścigowego wystawiają swoje ubrania na wiele wyzwań i ważne jest mieć dla nas partnera, który będzie dostarczał  stylowy ubiór dobrej jakości. James Harvest Sportswear spełnia te kryteria" - mówi Claire Williams w informacji prasowej.

"Motorsport był częścią DNA James Harvest Sportswear przez wiele lat i szansa pracy z jednym z gigantów w Formule 1 jest dla nas pełnieniem marzeń" - mówi szef Texet Benelux Tom Van Heffen.


Obecnie sponsorami Williamsa są PKN Orlen, Unilever, Acronis i Sofina. Więcej o sytuacji finansowej Williamsa po sezonie 2018 przeczytacie TUTAJ.

Prezentacja Haasa

Tak będzie wyglądało auto tej ekipy w sezonie 2019:


OglądajNiezniszczalny

27 lutego ukaże się nowa książka dotycząca Roberta Kubicy. Więcej o niej przeczytacie TUTAJ.


Aktualizacja


Orlen opublikował odpowiedzi Roberta Kubicy na pytania zadane przez fanów. Obejrzyjcie poniżej. Drugi film oraz transkrypcja wywiadu TUTAJ:Brak komentarzy: