Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

poniedziałek, 11 lutego 2019

Prezentacja Williamsa - Relacja live prosto z Grove

Williams F1 Racing prezentacja
O godzinie 16 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja tegorocznego bolidu Williamsa oraz nowego sponsora tytularnego ekipy. Czekamy na wypowiedzi szefów zespołu i dwóch jego nowych kierowców - Roberta Kubicy i George Russella. Poniżej znajdziecie pełną relację z tego wydarzenia, również dzięki naszym wysłanniczkom na miejscu. 

O prezentacji


Rozpocznie się ona o godzinie 16 polskiego czasu w Williams Conference Center w Grove, a dziennikarze będą mogli wchodzić na miejsce od godziny 15. Planowane jest podczas niej zaprezentowanie malowania samochodu, którego wygląd powinien być już dostosowany do wymogów na sezon 2019, ale zapewne nie będzie jeszcze ostatecznym, który zobaczymy podczas testów w Barcelonie.

Ważnym wydarzeniem będzie również prezentacja sponsora tytularnego ekipy. Z tego co wiemy jego przyjście nie będzie wiązało się z radykalną zmianą malowania zespołu.

Na miejscu będą wysłanniczki bloga, które mam nadzieję, że dostarczą nam nieco zakulisowych ciekawostek z prezentacji. Niestety zabronione jest robienie relacji live z tego, co będzie działo się podczas prezentacji.


Niezniszczalny

27 lutego ukaże się nowa książka dotycząca Roberta Kubicy. Więcej o niej przeczytacie TUTAJ.
Brak komentarzy: