Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

wtorek, 5 lutego 2019

Polski sponsor Red Bull Racing

Nie tylko PKN Orlen będzie sponsorem zespołu Formuły 1 w sezonie 2019. Dziś ogłoszona została współpraca pomiędzy Red Bull Racing a FuturoCoin, stworzoną przez Polaków firmą z branży kryptowalut. Co ciekawe, loga firmy pojawią się na bolidzie i strojach kierowców.


„Jesteśmy dumni z tego, że FuturoCoin będzie pierwszą na świecie kryptowalutą reklamowaną na bolidzie Formuły 1. Nie możemy doczekać się współpracy ze znaną na całym świecie oraz prestiżową marką Red Bull Racing” – mówi prezes FuturoCoin OU, Paulina Woźniak.

W ramach umowy, logo FuturoCoin pojawi się na bolidzie, kombinezonach kierowców Red Bulla, ścianach garażu w padoku, samochodach obsługi, w materiałach prasowych czy stronie internetowej.

Szef ekipy Christian Horner dodał: „W ostatnich latach rozwój kryptowalut oraz technologii blockchain jest niesamowity i cieszymy się, że jesteśmy pierwszym zespołem F1, który angażuje się w ten rynek dzięki współpracy z FuturoCoin. Bezpieczne cyfrowe waluty przodują w rozwoju technologicznym i jesteśmy podekscytowani swoją rolą w tej rewolucji”.

Twórcami Futuro Coin są Pola Roman Ziemian - prywatnie wielki kibic Formuły 1, jeżdżący na wiele wyścigów oraz Stephan Morgenstern.

Niezniszczalny

27 lutego ukaże się nowa książka dotycząca Roberta Kubicy. Więcej o niej przeczytacie TUTAJ.
Brak komentarzy: