Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

wtorek, 5 lutego 2019

Claire Williams: Kluczowe problemy zostały rozwiązane [Aktualizacja - polski sponsor Red Bull Racing]

Claire Williams F1 Robert Kubica 2019
Szefowa Williamsa, Claire Williams mówi w rozmowie z magazynem Racer, że kluczowe problemy trapiące zespół w sezonie 2018 zostały rozwiązane, a wszyscy w fabryce z Grove ciężko pracują nad poprawą sytuacji ekipy.

"Muszę powiedzieć, że atmosfera jest dobra, wszyscy pracują naprawdę ciężko. Oczywiście mamy plan, który musimy realizować z związku z budową samochodu i na ten moment wszystko przebiega tak, jak tego oczekiwaliśmy" - mówi Claire Williams, mówiąc, że poszczególne punkty związane z eliminacją zeszłorocznych problemów zostały zrealizowane.

"To jednak przypadek, w którym musimy poczekać do testów i zobaczyć, co przygotowali pozostali więc trudno jest ocenić postęp, jaki robimy w tym momencie. Jesteśmy zadowoleni, że rozwiązaliśmy kilka kluczowych problemów, ale nasz powrót na właściwe miejsce nadal trwa" - mówi szefowa Roberta Kubicy i George Russella.


W Grove trwa nie tylko budowa auta na sezon 2019, ale również przebudowa całej struktury działania ekipy, która ma zapewnić jej funkcjonowanie w kolejnych latach.

"Wokół naszego biznesu odbywa się sporo pracy i podjęliśmy kroki, o których mówiliśmy w ubiegłym roku. Mamy pewność, że firma, jej struktura i działalność są odpowiednie do zamierzonych celów. Wykonujemy potężną pracę, upewniając się, że wszystko jest na właściwych dla nas torach. Pracujemy nad naszym planem naprawczym i idzie on zgodnie z harmonogramem" - dodaje Williams.

Aktualizacja

Polska firma z branży kryptowalut została sponsorem Red Bull Racing. Więcej o tym TUTAJ.

Niezniszczalny

27 lutego ukaże się nowa książka dotycząca Roberta Kubicy. Więcej o niej przeczytacie TUTAJ.
Brak komentarzy: