Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

wtorek, 4 grudnia 2018

Wielkie podsumowanie GP Predictor 2018

1617 zgłoszeń, 21 tygodni typowań i 1181 punktów zdobytych przez zwycięzcę. Zakończyła się nasza całoroczna zabawa w GP Predictor. Nagrody trafiły już do ponad 100 osób, a przed nami czas na uhonorowanie najlepszej 10-tki klasyfikacji generalnej oraz pierwszej trójki naszej zabawy w Fantasy F1.


GP Abu Zabi


Zaczynam jednak od podsumowania typowania w Grand Prix Abu Zabi. Wyniki były bardzo wysokie i miło mi ogłosić, że zwyciężczynią została twórczyni prawdopodobnie najlepszych szarlotek na świecie, Kama/Wrocław. O 2 punkty wyprzedziła ona Tomasz/Koszalin i o 3 Maciej Zachara. Pierwszą czwórkę zapraszam do kontaktu na mcdon21@gmail.com.

Generalka


Na początku bardzo chciałbym podziękować sponsorom typowania - to dzięki nim mogłem przez cały sezon i mogę teraz wręczyć nagrody tym, którzy spisywali się najlepiej. W pierwszej połowie sezonu było to Eleven Sport, a przez cały sezon oni:

Sponsor główny:
Założona w 1919 r. przez Leo J. Wahla rodzinna firma Wahl stworzyła pierwszą na świecie elektromagnetyczną maszynkę do strzyżenia włosów z wbudowanym silnikiem, produkt niezwykle nowatorski jak na swoją epokę. Dziś, Wahl Clipper Corporation pod dyrekcją Grega Wahla (trzecie pokolenie rodziny) jest światowym liderem w dziedzinie męskich maszynek do strzyżenia włosów.  Wahl oferuje pełną gamę produktów dla mężczyzn, które cieszą się uznaniem profesjonalistów z dziedziny fryzjerstwa i wizażu, sygnowanych markami Wahl i Moser. Firma szczyci się bogatym portfolio urządzeń premium kierowanych do szerokiego grona odbiorców oraz gamę urządzeń dla zwierząt. Firma Wahl, z siedzibą w Sterling (w Stanach Zjednoczonych), zatrudnia obecnie ponad 3 300 osób na całym świecie. Produkty firmy Wahl są dostępne w ponad 165 krajach i produkowane w 8 fabrykach należących do Grupy, zlokalizowanych w Europie i na świecie.

Sponsorzy:
Sponsor nagrody dla najlepszej kobiety:

Dzięki uprzejmości Incasent/Radom dodana zostaje nagroda w postaci koszulek "t-shirtów" na fotele samochodowe.

W klasyfikacji generalnej GP Predictora walka była bardzo zacięta, ostatecznie wygrał ją LasFerdas, wyprzedzając o 31 punktów Plecy RT. Trzecie miejsce zajął Gonti Racing, a na kolejnych pozycjach było bardzo ciasno. Ostatecznie tymi, którzy co typowanie analizowali sytuację by później właściwie obstawić byli:
1. LasFerdas 1181 - Maszynka do strzyżenia lub trymer od głównego sponsora naszego typowania, moser-wahl.pl + voucher na lot w symulatorze lotów Airpoint.eu o wartości 150 zł.
2. Plecy RT 1150 - Voucher na 300 zł w sklepie www.urbandetailing.pl
3. Gonti Racing 1113 - Maszynka do strzyżenia włosów lub trymer od głównego sponsora naszego typowania, moser-wahl.pl
4. Tomasz/Koszalin 1102 - Wosk House of Wax Sapphire od urbandetailing.pl
5. DanielM 1092 - Bon na zakupy za kwotę 150 zł na stronie spodniesportowe.pl
6. Bogdan Madera 1089 - Voucher na lot w symulatorze lotów Airpoint.eu o wartości 150 zł.
7. maclaren123 1086 - Voucher na lot w symulatorze lotów Airpoint.eu o wartości 150 zł.
8. KUB 1084 - Voucher na lot w symulatorze lotów Airpoint.eu o wartości 150 zł.
9. Variusmotorsport 1078 - Voucher na 100 zł w sklepie www.urbandetailing.pl
10. bojanpl 1073 - Voucher na 100 zł w sklepie www.urbandetailing.pl

Najlepsza kobieta - proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com

Jest możliwość wymiany nagród na inne po wcześniejszym uzgodnieniu. Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt do 15 grudnia.

Fantasy F1


We wprowadzonej w trakcie sezonu zabawie oficjalnej lidze Fantasy F1, zagrało 594 graczy. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się motylek. Na drugim miejscu The Special One in F1, zaledwie 2 punkty przed KAPIBARA. Tę trójkę zapraszam do kontaktu. Oto nagrody:

1. Maszynka lub trymer od głównego sponsora naszego typowania, moser-wahl.pl
2. Voucher na lot w symulatorze lotów Airpoint.eu o wartości 150 zł.
3. Książka "Rywalizacja Totalna" Rossa Brawna.

Jest możliwość wymiany nagród na inne po wcześniejszym uzgodnieniu. Wszystkich zwycięzców proszę o kontakt do 15 grudnia.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział - do zobaczenia w nowym sezonie!

Brak komentarzy: