Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

piątek, 28 grudnia 2018

Podsumowanie współpracy Lotosu i Kubicy - relacja live [Live stream]

W Częstochowie Robert Kubica i Jarosław Wittstock podsumują swoją drugą, tym razem roczną współpracę, która wydatnie przyczyniła się do otrzymania przez Roberta Kubicę fotela wyścigowego w 2019 roku w Williamsie. Poniżej zobaczycie relację live z tego wydarzenia wraz z live streamingiem. 


W piątek o godz. 15:30 w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie Lotos organizuje konferencję prasową z udziałem Roberta Kubicy. Będzie ona miała miejsce 3 dni przed wygaśnięciem umowy o współpracę obu stron, można się zatem spodziewać, że zostanie na niej podsumowany ostatni rok, w którym Robert Kubica był kierowcą Williamsa.

Konferencja z Robertem Kubicą poprzedzi większe wydarzenie, którym będzie już trzecia edycja "Świątecznego Grania z Kubą Błaszczykowskim". To wydarzenie rozpocznie się o godz. 17. W części muzycznej wystąpią O.S.T.R., Eldo, KeaN, Tede i OSTRY/Bezimienni, a na boisku razem z Kubą Błaszczykowskim pojawią sie jego przyjaciele - Piotr Małachowski, Paweł Małaszyński, Piotr Pawlicki, Anita Włodarczyk, Artur Siódmiak czy Joanna Jędrzejczyk.

Bilety-cegiełki na „Świąteczne Granie z Kubą 2018” obowiązują powyżej 7. roku życia i można je kupić online na www.kulturairozrywka.pl oraz facebook.com/FundacjaLudzkiGest.Brak komentarzy: