Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

czwartek, 27 grudnia 2018

Kubica jutro w Polsce, TVP myśli o pokazywaniu F1 [Aktualizacja]

Jutro w Częstochowie Robert Kubica i Grupa Lotos podsumują swoją dotychczasową współpracę, która obowiązuje do końca roku. W styczniu Polak oficjalnie podpisze umowę sponsorską z Orlenem. A kto będzie pokazywał starty Kubicy w przyszłym sezonie? Rozważa to TVP, ale już wiadomo, że nie będzie to łatwe.

Kubica w Polsce


W piątek o godz. 15:30 w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie Lotos organizuje konferencję prasową z udziałem Roberta Kubicy. Będzie ona miała miejsce 3 dni przed wygaśnięciem umowy o współpracę obu stron, można się zatem spodziewać, że zostanie na niej podsumowany ostatni rok, w którym Robert Kubica był kierowcą Williamsa. 
Na blogu znajdziecie oczywiście relację z tej konferencji.Starania TVP


Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że starania o pokazywanie Formuły 1 w Polsce podjął Polsat. Teraz okazuje się, że po pierwszych rozmowach jest również Telewizja Publiczna. 

"To jest bardzo trudny temat. Miały miejsce wstępne rozmowy, ale jest za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć. Jesteśmy zainteresowani, ale bez wsparcia sponsorskiego będzie bardzo trudno te prawa pozyskać" - mówi w rozmowie ze sport.pl Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. Cały tekst znajdziecie TUTAJ.

Aktualizacja


Konferencja z Robertem Kubicą poprzedzi większe wydarzenie, którym będzie już trzecia edycja "Świątecznego Grania z Kubą Błaszczykowskim". To wydarzenie rozpocznie się o godz. 17. W części muzycznej wystąpią O.S.T.R., Eldo, KeaN, Tede i OSTRY/Bezimienni, a na boisku razem z Kubą Błaszczykowskim pojawią sie jego przyjaciele - Piotr Małachowski, Paweł Małaszyński, Piotr Pawlicki, Anita Włodarczyk, Artur Siódmiak czy Joanna Jędrzejczyk.

Bilety-cegiełki na „Świąteczne Granie z Kubą 2018” obowiązują powyżej 7. roku życia i można je kupić online na www.kulturairozrywka.pl oraz facebook.com/FundacjaLudzkiGest.


Brak komentarzy: