Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

niedziela, 2 grudnia 2018

Złóż życzenia Robertowi - akcja kibiców przed urodzinami Polaka

Choć Robert Kubica sam zrobił sobie najlepszy prezent urodzinowy, wracając do Formuły 1, to warto, aby otrzymał też coś od kibiców. A tym czymś ma być film stworzony z... życzeń od fanów. Ruszyła właśnie akcja Sektorówki dla Roberta Kubicy. Mamy tydzień na przesłanie 100 filmików, ale znając Was, nie będzie to problemem. Poniżej szczegóły akcji.

Jak wszyscy wiemy już niebawem, 7 grudnia i urodziny obchodzić będzie Robert Kubica.

Z tej okazji chcieliśmy przygotować we współpracy z Mateuszem Rodziejczakiem (twórcą niesamowitych filmików o Robercie) multimedialny prezent dla Roberta. Taka akcja podobna do tworzenia flagi.

Potrzebujemy od Was 100 filmików o długości 10-20 sekund na których nagracie życzenia i pozdrowienia dla Roberta. Filmy muszą być nagrywane w poziomie. Mogą być śmieszne, wzruszające czy jakie tylko chcecie. Najważniejsze żeby były niepowtarzalne. Bądźcie kreatywni. Mechanizm pozwala na przesłanie 50 MB filmu. Dostępne formaty to: mp4, avi, mov. Nie wgrywajcie filmików na YT czy Facebooka, bo wówczas utraci się część jakości. Alternatywą do przesyłania przez naszą www może być wysyłanie na Wetransfer i podanie linku na PW Sektorówki. Zdecyduje data nadesłania filmu. Wszystkie zostaną przez nas obejrzane i taki mini konkursik w związku z tym - najciekawszy i najbardziej pomysłowy zostanie przez nas nagrodzony małą niespodzianką. Wierzcie nam - będzie unikatowa.


Na wszystkie filmiki czekamy pod niżej udostępnionym linkiem do niedzieli 2 grudnia do godziny 24.00. Potem nasz czarodziej Rodziej zmontuje to wszystko jak zawsze w coś wspaniałego i puścimy to w świat. Taka niespodzianka urodzinowo - ogłoszeniowa. Chcemy żeby Robert poczuł się w ten dzień bardzo wyjątkowo!

Filmiki wysyłamy TUTAJ.

Dziś spodziewamy się oficjalnego komunikatu, potwierdzającego nawiązanie współpracy Roberta Kubicy z Orlenem.

Brak komentarzy: