Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

piątek, 30 listopada 2018

Podcast powrotroberta.pl #56 - Po testach i oficjalce Orlenu

podcast vlog Robert Kubica testy orlen
O pozytywach testów opon w Abu Zabi, których było znacznie więcej niż negatywów, pracy Roberta Kubicy w Williamsie i współpracy z George Russellem, a także oficjalnym ogłoszeniu współpracy Orlenu i Williamsa w sezonie 2019, która już teraz zapowiada się bardzo ciekawie i może przynieść kolejne korzyści. Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania kolejnego odcinku podcastu.
Jeżeli już jesteśmy w klimatach "filmowych", to serdecznie polecam materiał Czarno na białym, opisujący powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Uzmysławia nam on, jak wiele Robert przeszedł i skąd wrócił do Formuły 1. Obejrzeć można go TUTAJ.

Wyjazdy


Wiem, że wiele osób chce kibicować na żywo Robertowi w przyszłym sezonie. W najbliższych dniach na blogu ruszy zakładka z ofertami wyjazdów na poszczególne Grand Prix, w tym Grand Prix Węgier. Na to ostatnie warto już teraz kupić bilety, gdyż kończą się najtańsze opcje. Będę o tym pisał w kolejnym wpisie, jednak już teraz mogę polecić Wam 3 strony sprzedaży biletów - GPTICKETSSHOPGOOTICKETS oraz BOOKF1.

Jeżeli ktoś chce, może też napisać bezpośrednio do mnie i prześlę mu te rzeczy i oferty, które już mam, w tym wyjazdu "blogowego" - mcdon21@gmail.com

Brak komentarzy: