Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Wyjazdy na F1 Nasza historia Współpraca/Reklama

czwartek, 29 listopada 2018

PKN Orlen potwierdza współpracę z Williamsem [Relacja live]

To już oficjalne - PKN Orlen będzie partnerem Williams Racing w sezonie 2019. Polski koncern nie będzie sponsorem tytularnym ekipy, ale logo firmy pojawi się w wielu miejscach bolidu oraz na strojach wszystkich członków ekipy. Przeczytajcie wypowiedzi Claire Williams, Daniela Obajtka i Roberta Kubicy.






"PKN to wiodący gracz na rynku paliw i energii, dostarcza innowacyjne technologie. Oferuje swoje usługi w 90 krajach na 6 kontynentach.

Częścią umowy jest, że PKN Orlen pojawi się na tylnym skrzydle, nosie, wlotach powierza i obu lusterkach FW42. Dodatkowo logo pojawi się na kaskach kierowców oraz strojach kierowców, mechaników i członków zespołu.

"Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić partnerstwo PKN Orlen z Williams Martini Racing na sezon 2019. Williams stoi za technologią, innowacjami i światowej klasy inżynierią i ta synergia z PKN Orlen pomoże nam iść naprzód" - powiedział Claire Williams.


"Współpraca pomiędzy PKN Orlen i Williams Martini Racing zaczyna nową erę motorsportu w Polsce, w momencie gdy budujemy nasz globalny zasięg i markę. Warto pamiętać, że Orlen Group ma aktywa w pięciu krajach Europy i Ameryki Północnej. Nasze produkty są dostępne w ponad 90 krajach na świecie. Oznacza to, że celujemy w globalne kanały komunikacji by ustalić naszą międzynarodową pozycję. Zaangażowanie w Formułę 1 jest jedną z najbardziej efektywnych dróg do promocji naszej marki w całym sporcie i jesteśmy dumni, że wchodzimy do niego z Williamsem. Zespół ogłosił Roberta Kubicę jako swojego kierowcę wyścigowego na 2019. Jest on jedynym Polakiem, który jeździł w F1 i chcemy towarzyszyć mu w tej podróży na szczyt" - dodał prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek.

Orlen opublikował również film od Roberta Kubicy:




Brak komentarzy: