Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

czwartek, 14 czerwca 2018

Robert Kubica ponownie na Goodwood Festival of Speed! [Aktualizacja]

fot. Williams Martini Racing
Robert Kubica będzie świętował 50-lecie Martini wraz z Martini Racing. Nie ma informacji jednak, że pojawi się w którymś z aut, szczególnie Formuły 1. Będzie można go jednak spotkać w otoczeniu wyjątkowych maszyn, w tym Lancii Delty Integrale. Tegoroczny Goodwood Festival of Speed odbędzie się 14 i 15 lipca. 3 dni wcześniej Williams będzie testował opony Pirelli na torze Silverstone.

"Robert jest wspaniałym przykładem walki o swoje marzenia. Każdy weekend, gdy ścigał się w F1, był szczególny. Patrzenie na jego powrót tu w Goodwood jest wprost fantastyczne. Jest pierwszym i jedynym kierowcą F1 w Polsce i jest u nas bohaterem narodowym" - cytuje wypowiedź jednego z naszych rodaków oficjalna strona festiwalu.

W 2018 roku Martini będzie świętowało swoje 50-lecie w motorsporcie. Pierwszy raz jego charakterystyczne pasy na autach były widoczne na Porsche 910 w 1968 roku. Na Goodwood Festival of Speed umieszczona zostanie specjalna strefa Martini wraz z Driver`s Club.


Odbędzie się również pokaz aut z malowaniem Martini, m.in. Lancia Delta Integrale i innymi autami rajdowymi. Będzie również oczywiście auto F1 Williamsa. Jak piszą organizatorzy, będzie to świetna okazja do zdjęć z Robertem. Czekamy na kolejne informacje związane z obecnością Roberta na Goodwood Festival of Speed.

Robert jest już we Włoszech i dziś trenuje z Alessandro Pettacchim na rowerze.

Aktualizacja


Poniżej obejrzycie cały wtorkowy briefing prasowy z udziałem Roberta Kubicy.


Brak komentarzy: