Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

czwartek, 5 kwietnia 2018

Podcast powrotroberta.pl - Odcinek 12 - Po konferencji, przed Grand Prix Bahrajnu [Aktualizacja 4 - Rozmowa z Robertem]

podcast Robert Kubica
Wrażenia z niedawnej konferencji prasowej Roberta Kubicy i Grupy Lotos, komentarz dotyczący rezygnacji ze startów w WEC oraz zapowiedź Grand Prix Bahrajnu, w którym wszyscy wszystkim będą starali się coś udowodnić. To wszystko znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu powrotroberta.pl - serdecznie zapraszam do oglądania!

Aktualizacja


Dziś o 22:45 ElevenF1 w Eleven Sports 1, a w nim m.in. wywiad z Robertem Kubicą!

Aktualizacja 2


Robert już po przebieżce po torze :)

Aktualizacja 3


Przebieżka po torze:

Aktualizacja 4


Robert Kubica udzielił w Bahrajnie obszernego wywiadu stacji Eleven Sports:

"Forma jest dobra, energii też nie brakuje. Przepracowaliśmy sporo by rozwiązać kilka problemów i znaleźć kilka rozwiązań. Będzie pare nowych wyzwań ze względu na wyższe temperatury. Sytuacja nie jest łatwa, ale wszyscy będziemy pracowali by parę rzeczy poprawić i już powinno być lepiej niż w Australii. Ocenienie naszych szans to bardzo trudne zadanie bo warunki są tu zupełnie inne.

Ja nie buduję bolidu ale, staraliśmy się poprawić pewne rzeczy. Miałem 3 sesje w symulatorze w ostatnich 10 dniach, gdzie pracowaliśmy jednak nad długoterminowymi analizami bo w przypadku niektórych zmian potrzeba czasu by je wprowadzić.

Nie przepadam za tym torem, ale mam z nim miłe wsponienia. Jest tu przyjemnie, a sam tor stał się bardziej widowiskowy, kiedy wyścig stał się nocnym wyścigiem. Warunki mogą być bardzo zmienne, dużo zależeć będzie od wiatru.

Tylko 2. trening odbywa się w porze kwalifikacji i wyścigu, różnica temperatur między dniem i nocą to nawet 15 stopni a to sprawia, że zmienia się zachowanie bolidu" - mówił Robert Kubica.Brak komentarzy: