Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

czwartek, 19 kwietnia 2018

Bądź najszybszy - konkurs powrotroberta.pl [aktualizacja - Wyniki]

Konkurs Robert Kubica
No to ruszamy! Zapraszam Was do udziału w pierwszym z serii konkursów, które w najbliższym czasie będą pojawiać się na blogu. Proponuję Wam konkurs wiedzy połączony z konkursem na szybkość. Osoba, która okaże się najlepsza, wygra książkę Jenson Button - życie na maksa, ufundowaną przez Wydawnictwo Insignis. Nagrody przewidziano również dla dwóch kolejnych osób!

Zasady konkursu


Konkurs będzie składał się z dwóch pytań dotyczących kariery sportowej Roberta Kubicy. Każde pytanie to odrębna tura, za którą przyznawane będą punkty.

Pierwsze pytanie ukaże się w czwartek, 19 kwietnia o godz. 19:00 w prawym pasku strony głównej www.powrotroberta.blogspot.com (Na urządzeniach mobilnych w dostępne po kliknięciu w baner "odkryj więcej") oraz w aktualizacji wpisu konkursowego.

Drugie, w tych samych miejscach, będzie dostępne w piątek, 20 kwietnia o godz. 14:00.

Odpowiedzi na oba pytania należy nadsyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com w wyznaczonych terminach:

- Pytanie 1: 19 kwietnia, nie wcześniej niż godz. 20:00 (decyduje godzina wyświetlana przez pocztę gmail jako godzina otrzymania wiadomości - w przypadku otrzymania wiadomości e-mail przed godziną 20:00 np. 19:59, nie będzie ona brana pod uwagę)

- Pytanie 2: 20 kwietnia, nie wcześniej niż godz. 15:00 (decyduje godzina wyświetlana przez pocztę gmail jako godzina otrzymania wiadomości - w przypadku otrzymania wiadomości e-mail przed godziną 15:00 np. 14:59, nie będzie ona brana pod uwagę)

W każdym przypadku zatem uczestnicy będą mieli godzinę na znalezienie poprawnej odpowiedzi i przygotowanie maila konkursowego, który powinien składać się z:

Odpowiedź:...

Nick do wyświetlania w rankingu:...

"Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie".


Wyniki


Punkty otrzymuje pierwszych 48 uczestników każdej tury konkursu według klucza:
1. miejsce: 100 pkt
2. miejsce: 80 pkt
3. miejsce: 60 pkt
4. miejsce: 65 pkt
5. miejsce: 60 pkt
6. miejsce: 55 pkt
7. miejsce: 50 pkt.
8. miejsce: 45 pkt.
9. miejsce: 40 pkt.
10. miejsce: 39 pkt.
itd. do 48. miejsca.

O kolejności decyduje kolejność wyświetlania wiadomości w poczcie. Wiadomości bez nicka i formuły "Wyrażam zgodę..." nie będą brane pod uwagę.

Po przeprowadzeniu dwóch tur konkursu, punkty z nich zostaną zsumowane, a trójka osób z najwyższymi wynikami, otrzyma nagrody. W przypadku remisu punktowego pomiędzy osobami, decydować będą wyniki drugiej tury.

Nagrody:


1. Miejsce: Książka Jenson Button - Życie na Maksa
2. Miejsce: Miesięczny pakiet Eleven Sports
3. Miejsce: Miesięczny pakiet Eleven Sports

Pytanie:


Wyniki 1. pytania


Niewiele osób przystąpiło do gry w pierwszym naszym pytaniu konkursowym. Sprawia to, że ci, którzy zagrają dziś, nadal mają szanse na zwycięstwo. Oto klasyfikacja 1. pytania - przyjmowanie odpowiedzi zostało już zakończone.

Drugie pytanie


Wyniki


Oto ostateczne wyniki konkursu. Odpowiedź na 1. pytanie: Grand Prix Kanady 2010, odpowiedź na 2. pytanie: 6. Najlepszą trójkę zapraszam do zgłoszenia się mcdon21@gmail.com


Brak komentarzy: