Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

środa, 14 marca 2018

Typowanie wyników F1 - zapraszamy do zabawy!

Grand Prix Predictor liga F1
Już za 2 tygodnie startuje nowy sezon Formuły 1! Emocji powinno być bardzo dużo, a chcemy je jeszcze bardziej podnieść, proponując Wam udział w lidze bloga na portalu GP Predictor, w którym możecie typować wyniki poszczególnych wyścigów Formuły 1.

Jak dołączyć do ligi


Wystarczy wejść na stronę za pomocą TEGO LINKA lub na stronie www.gppredictor.com kliknąć "Leagues" i "Join", a następnie wpisać kod naszej ligi - 5a71b746a32d9409df1b116f

Sugerujemy rejestrować się pod nickami, których używacie w disqusie, dzięki czemu łatwiejsza będzie rozmowa i identyfikacja najlepszych.

Jak grać


Zabawa będzie odbywała się na stronie www.gppredictor.com Polega ona na wytypowaniu pierwszej 10-tki wyścigu F1, autora najszybszego okrążenia, zwycięzcy klasyfikacji i kierowcy, który awansuje o najwięcej miejsc w porównaniu z kwalifikacjami.

Za każde poprawnie trafione miejsce otrzymujemy 10 punktów, jeżeli pomyliliśmy się o jedną pozycję dostaniemy 5 pkt a jeżeli o dwie 2 pkt. Za poprawie wytypowanego zwycięzcę kwalifikacji, autora największego awansu czy najlepszego czasu otrzymamy po 5 pkt.

Otrzymać można również punkty bonusowe:
100 pkt - Za poprawne wytypowanie wszystkich miejsc w pierwszej 10-tce
60 pkt - Za poprawne wytypowanie 6 z 10 miejsc
30 pkt - Za poprawne wytypowanie podium
20 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy kwalifikacji, autora największego awansu i najlepszego okrążenia
10 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy wyścigu

Przyjmowanie typów zawsze kończy się na 10 minut przed startem sobotnich kwalifikacji.

Na blogu powstanie specjalna zakładka, w której będziemy prezentować poszczególne wyniki, najlepszych w naszej zabawie i nie tylko!Nagrody


Na chwilę obecną mogę ogłosić, że nagrodą główną w klasyfikacji generalnej całej naszej ligi - być może nie jedyną - będzie książka Robert Kubica - Moja Pasja z autografem Roberta Kubicy. Postaram się również o to, by najlepszy gracz każdego wyścigu otrzymywał nagrodę.

W tym miejscu zamieszczę ogłoszenie, w którym zachęcam tych, którzy chcieliby zostać sponsorem nagród w naszym typowaniu o kontakt na mcdon21@gmail.com - oczywiście zapewniam odpowiednią promocję tym, którzy będą chcieli zostać sponsorami takich nagród w postaci linków/banerów.

Brak komentarzy: