Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

poniedziałek, 26 marca 2018

Po Grand Prix Australii - GP Predictor [Aktualizacja - wyniki i aktualizacja regulaminu]

Pierwsza trójka wyścigu o Grand Prix Australii
Poprawne wytypowanie czołówki Grand Prix Australii było bardzo trudne. W naszym typowaniu zamiast konia z rzędem dajemy najlepszym atrakcyjne nagrody! Zapraszamy na podsumowanie typowania GP Predictor w lidze bloga.Sponsor główny:

Założona w 1919 r. przez Leo J. Wahla rodzinna firma Wahl stworzyła pierwszą na świecie elektromagnetyczną maszynkę do strzyżenia włosów z wbudowanym silnikiem, produkt niezwykle nowatorski jak na swoją epokę. Dziś, Wahl Clipper Corporation pod dyrekcją Grega Wahla (trzecie pokolenie rodziny) jest światowym liderem w dziedzinie męskich maszynek do strzyżenia włosów.  Wahl oferuje pełną gamę produktów dla mężczyzn, które cieszą się uznaniem profesjonalistów z dziedziny fryzjerstwa i wizażu, sygnowanych markami Wahl i Moser. Firma szczyci się bogatym portfolio urządzeń premium kierowanych do szerokiego grona odbiorców oraz gamę urządzeń dla zwierząt. Firma Wahl, z siedzibą w Sterling (w Stanach Zjednoczonych), zatrudnia obecnie ponad 3 300 osób na całym świecie. Produkty firmy Wahl są dostępne w ponad 165 krajach i produkowane w 8 fabrykach należących do Grupy, zlokalizowanych w Europie i na świecie.

Sponsorzy:
Nagroda dla najlepszej kobiety w klasyfikacji generalnej:

Wyniki typowania o GP Australii

Oto pierwsza dwudziestka pierwszego typowania. Gratuluję najlepszym, a pierwszą piątkę zapraszam po odbiór nagrody - napiszcie na mcdon21@gmail.com


Wyniki wyścigu

Pole position: Lewis Hamilton
Najszybsze okrążenie wyścigu: Daniel Ricciardo
Największy awans: Valtteri Bottas

Nagrody za to typowanie

1. miejsce Gra Dirt Rally na platformie Steam od Wojtek90Tczew albo roczny pakiet dostępu Eleven Sports.
2. miejsce kubek blogowy + zawieszka Forza Kubica + miesięczny pakiet dostępu Eleven Sports
3. miejsce - 5. miejsce - miesięczny pakiet dostępu Eleven Sports

Aktualizacja regulaminu


W klasyfikacji danych typowań, brana pod uwagę będzie klasyfikacja "Race by Race" dostępna na GP Predictor.

W klasyfikacji generalnej całej zabawy pod uwagę będą brane wyłącznie te osoby, które były członkami ligi w Grand Prix Bahrajnu i typowały to Grand Prix. Osoby, które dołączą do ligi po Grand Prix Bahrajnu nie będą brane pod uwagę w klasyfikacji generalnej.

Brak komentarzy: