Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

czwartek, 22 marca 2018

Kubica już pracuje w Australii - daje sobie 2 lata na powrót

Robert Kubica Williams F1 Grand Prix Australii 2018
Robert Kubica rozpoczął dziś pracę z zespołem Williamsa przed Grand Prix Australii - było rozdawanie autografów i pierwsze wywiady. Dziś w Przeglądzie Sportowym ukazał się obszerny wywiad z polskim kierowcą, w którym mówił on o swoim powrocie do Formuły 1 i tym, ile czasu daje sobie na to.

W Przeglądzie Sportowym opublikowany został dziś specjalny, 22-stronicowy dodatek poświęcony w całości rozpoczynającemu się sezonowi Formuły 1. Polecamy jego zakup, szczególnie, że znajduje się w nim obszerny wywiad z Robertem Kubicą.

Oto jedna z najciekawszych wypowiedzi z tej rozmowy: "Mi się podobają te nowe wyzwania, ale omówmy się: ja jestem nadal kierowcą! Powrót do Formuły 1 to nadal mój priorytet, lecz jeśli tak się nie stanie w najbliższych miesiącach - czy może w najbliższym czasie - to w wieku 35-36 lat już na pewno nie wrócę. To nie jest tak, że jeszcze nie wiem, co się może wydarzyć, ale też jest tak, że nie ma nic, co by mnie szczególnie blokowało, gdyby ta przyszłość prowadziła mnie gdzieś indziej. Wszystko będzie zależało od tego jakie będę miał możliwości i osobiste cele” - mówi Robert.

Polak jest już w Australii, gdzie rozpoczął tradycyjną pracę z Williamsem. Poniżej włączycie relację live, w której będziemy przekazywać najważniejsze wydarzenia z Melbourne.

Brak komentarzy: