Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 20 lutego 2018

Lotos oficjalnie partnerem Kubicy [Aktualizacja - Kubica dementuje]

Grupa BSS, będąca od kilku miesięcy pełnomocnikiem Roberta Kubicy, wydała komunikat prasowy, w którym potwierdza współpracę kierowcy rezerwowego zespołu Williams z Grupą Lotos."W sezonie 2018 Robert Kubica powróci na tory Formuły 1. Po siedmiu latach nieobecności zobaczymy go w zespole Williams Grand Prix Engineering Limited. Powrót kierowcy to efekt wspólnych wielomiesięcznych działań agencji BSS Group i Grupy LOTOS SA.


To dla nas ogromny przywilej i satysfakcja móc poinformować, iż wielomiesięczna współpraca BSS Group z Robertem Kubicą doprowadziła do oficjalnego potwierdzenia Roberta jako kierowcy testowego w legendarnym zespole Williamsa – mówi Damian Raciniewski, właściciel BSS Group. Z radością informujemy, iż współpraca z Robertem Kubicą zaowocowała w tym roku rozpoczęciem prac nad umożliwieniem mu powrotu do ścigania w F1.


Występując jako formalnie umocowany pełnomocnik Roberta do prowadzenia rozmów dotyczących m.in. jego promocji i sponsoringu, zainicjowaliśmy i aktywnie uczestniczyliśmy w przeprowadzeniu całego procesu związanego z zaangażowaniem się „pewnej firmy paliwowej” w powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Końcowy sukces, jakim jest ponowne posiadanie Polaka w paddocku Formuły 1, rekompensuje nam trud i wysiłek w pozyskanie partnera biznesowego dla niepowtarzalnej legendy polskiego motosportu – dodaje Raciniewski" - czytamy w informacji.

BSS Group jest autorem wielu znanych projektów marketingowych, współpracowała m.in. z Verva Racing Team w zakresie marketingu. Od kilku miesięcy współpracuje z Robertem Kubicą i mamy nadzieję, że ta współpraca da pozytywne efekty również dla kibiców Roberta Kubicy.

Już od kilku miesięcy wiemy, że Lotos miał wspierać Roberta Kubicę w sezonie 2018. Dotychczas brak było jednak oficjalnych oświadczeń dotyczących tej współpracy. Drugim partnerem Polaka jest Olimp Sport Nutrition. Sponsorom Roberta trzeba podziękować nie tylko za jego wspieranie, ale również za gotowość jeszcze mocniejszej współpracy w razie pojawienia się nowych opcji w Formule 1.

Aktualizacja


Robert Kubica pierwszy raz oficjalnie pojawił się z logo Lotosu podczas prezentacji Williamsa. Dziś ekipa przypomniała w krótkim filmie tamto wydarzenie.

Aktualizacja 2


Robert Kubica zdementował jakoby współpracował z BSS Group.Brak komentarzy: