Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

poniedziałek, 20 listopada 2017

RTL: Robert Kubica podpisał dwuletni kontrakt z Williamsem [Aktualizacja wtorek]

fot. wicher
Holenderski RTL, powołując się na "źródła bliskie Polakowi", informują, że podpisał on dwuletni kontrakt z Williamsem. Nadal jednak nie jest to jednak oficjalna informacja i na takie wieści trzeba teraz czekać.

Informację podali Allard Kalff i Kees van de Grint w programie Slipstream. Co ciekawe, ich wieści mocno różnią się od dotychczasowych informacji jeżeli chodzi o długość kontraktu. Pojawiały się teorie, że Polak miałby podpisać kontrakt z wyścigu na wyścig. Najbardziej prawdopodobny jest jednak roczny kontrakt Polaka.

Dzieje się zatem to, o czym pisaliśmy rano: można spodziewać się teraz "potwierdzeń" kontraktu Kubicy z różnych mediów, ale przy tak ważnej sprawie, trzeba czekać na oficjalną wiadomość. Prawda jest jednak taka, że już od wielu dni z mniej lub bardziej mocnych źródeł płynie jeden przekaz - powrót Roberta jest już przesądzony. Przezorność nakazuje jednak wstrzymanie się ze świętowaniem do ogłoszenia oficjalnej decyzji.

Tak, jak pisaliśmy rano, raczej nie powinna nadejść przed testami, chyba że skala medialnych publikacji będzie tak duża, że konieczna będzie interwencja zespołu.

Pewne jest już natomiast, że w Grand Prix Abu Zabi wystąpi Felipe Massa.Przypomnijmy, że Newsweek opublikował dziś rozmowę z ojcem Roberta Kubicy. Artur Kubica, powiedział w rozmowie z Newsweekiem: "Teraz syn odradza się jak Feniks z popiołów. To niesamowite. Wierzę, że dostanie kokpit w Williamsie i będzie jechał szybko".

Całą rozmowę znajdziecie TUTAJ.

Przypomnieć również należy, że Sektorówka dla Roberta Kubicy jest już gotowa:Aktualizacja


Jason Swales z NBC Sports, komentując wieści RTL, napisał na Twitterze, że mogą one zostać potwierdzone w najbliższy weekend w Abu Zabi.

Aktualizacja wtorek


Rzecznik prasowy Williamsa zaprzeczyła wczorajszym doniesieniom RTL, że Robert Kubica podpisał kontrakt z zespołem: "To wszystko plotki. Jeżeli dokonalibyśmy wyboru, ogłosilibyśmy to. Polskie media przesadzają, ale dopóki nie dokonamy oficjalnego ogłoszenia, nic nie będzie prawdą".

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: