Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 11 października 2017

Kubica zakończył "bardzo udany" test z Williamsem [Aktualizacja czwartek]

Robert Kubica ma już za sobą "udany" test z Williamsem na torze Silverstone. Polak w trudnych warunkach atmosferycznych pokonał sporo kółek przy dużym wietrze i przelotnym deszczu. Poniżej znajdziecie wiele filmów i zdjęć z jego jazd.O teście


Test ma odbyć się na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Rozpocznie się on o godz. 10 lub 11 czasu polskiego. Kubica będzie jeździł autem z 2014 roku. Jest to pierwsze auto z silnikiem hybrydowym, które różni się od tego z 2012 roku, którym Robert jeździł podczas testów z Renault i mocno od tego, które miał okazję testować na Hungaroring.

Po dzisiejszych jazdach nie można spodziewać się bicia rekordów czy konkretnych symulacji kwalifikacji czy wyścigów. Będzie to raczej zapoznanie z autem, ocena tego, jakich ewentualnie zmian trzeba dokonać na kierownicy by lepiej pasowała Robertowi.

Szans na to, że poznamy czas, jaki uzyskał Robert czy inne tak drobiazgowe rezultaty testu, praktycznie nie ma. Williams, podobnie jak Renault, traktuje test jako prywatną sprawę i nie będzie udzielał na jego temat żadnych informacji. Prawdopodobnie jazdy będą jeszcze bardziej ukryte przed opinią publiczną niż to było z Renault i nie doczekamy się żadnych zdjęć czy wypowiedzi po tych jazdach.

Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i nie oczekiwać wielu materiałów z testów. Oczywiście na blogu będziemy non stop czuwać i przekażemy Wam wszystko, co pojawi się na temat tych testów.

Pogoda


Szanse na deszcz są dziś bardzo duże, oto prognoza dla Silverstone:
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: