Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 12 września 2017

Wyślij zdjęcie - dwie ciekawe akcje dla Kubicy [Aktualizacja]

W momencie, gdy decyduje się przyszłość Roberta Kubicy, bardzo ważne jest wsparcie dla niego. Właśnie dlatego powstały dwie bardzo ciekawe inicjatywy. Pierwsza pochodząca od Olimp Sport Nutrition - sponsora Roberta, a drugi od kibiców. Poniżej przeczytajcie szczegóły obu.


Akcja kibiców


Tuż po powrocie z Węgier powstał pomysł stworzenia nowej flagi wspierającej Roberta Kubicę, która zastąpiłaby wysłużoną flagę, która od wielu lat wspierała Roberta, również na Rajdzie Polski.

Na Węgrzech pięknie zdobiła trybuny toru Hungaroring.

Niestety flaga miała już wiele uszkodzeń i jej połowa wyblakła, dlatego jej właściciel i kibice postanowili stworzyć nową flagę, tym razem ze zdjęć kibiców. Z daleka będzie wyglądała podobnie, jednak z bliska będzie można zobaczyć, że składa się z aż 6 tysięcy zdjęć kibiców Roberta Kubicy i będzie miała aż 60 metrów kwadratowych.

Stąd organizatorzy akcji, o której więcej możecie przeczytać TUTAJ, mają do Was dwie prośby. Pierwsza to przesyłanie swoich zdjęć na adres info@kibicujmykubicy.pl z przeznaczeniem właśnie na tło flagi.Druga prośba to wsparcie stworzenia flagi. Jej koszt to 2500 zł. Jeżeli jednak uda się osiągnąć ten cel, a jest tego blisko, to nadwyżka zostanie przeznaczona dla Daniela Szulca, którego historię chyba wszyscy kibice Roberta znają. Link do zrzutki na te cele znajdziecie TUTAJ.


Akcja Olimp Sport Nutrition


Choć przygotowania akcji kibiców trwają już od jakiegoś czasu, to impulsem dla nas do ruszenia z ogłaszaniem jej, był dzisiejszy post Olimp Sport Nutrition. Zasada jest podobna - ze zdjęć kibiców Roberta stworzone zostanie zdjęcie, które zostanie 0 jako wyraz wsparcia - przekazane Robertowi.

Szczegóły akcji w poście widocznym poniżej.


Aktualizacja


W piątek, przed Grand Prix Singapuru na jednej konferencji prasowej spotkają się przedstawiciele Renault, Hondy, McLarena, Red Bulla oraz Toro Rosso - właśnie wtedy zostaną ogłoszone ostatnie zmiany dotyczące silników i efektywnie kierowców w Formule 1. Dziś przedłużenie kontraktu z Mercedesem ogłosił Valtteri Bottas.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: