Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt Wyjazdy na F1

środa, 27 września 2017

Rosberg: Jestem tu by dopilnować, że Kubica będzie miał wsparcie całego kraju [Aktualizacja]

Nico Rosberg, współmenadżer Roberta Kubicy, był gościem stacji Eleven Sports. Niemiec nie zdradził wiele z aktualnej sytuacji Roberta Kubicy, jednak zapewnił, że jest w Polsce, aby upewnić się, że Kubica będzie miał wsparcie całej Polski. 

Nico w samych superlatywach wypowiadał się o Robercie i podkreślał, że zasługuje na powrót do Formuły 1.

"Jeżeli się to stanie, to jestem pewien, że wykona doskonałą pracę. Pracujemy pełnym gazem nad osiągnięciem tego celu. Mogę pomóc Robertowi swoim doświadczeniem, dobrze się dogadujemy i nasza współpraca jest ekscytująca".Aktualny mistrz świata nie chciał zdradzić nic z aktualnej współpracy z Robertem, zalecił cierpliwość.

"Jest oczywiste, jakie są możliwości, jakie zespoły mają jeszcze miejsce. Sprawa z silnikami zamknęła Robertowi pewne możliwości, ale na szczęście pojawiły się nowe. Zespoły chcą najszybszych kierowców, a takim jest Robert i dlatego wróci do F1, kwestie komercyjne nie są tu kwestią. Proszę o cierpliwość i zobaczymy jak to będzie. Możliwości są, bo wszyscy wiedzą, jak poradził sobie Robert podczas testu, który był bardzo ważny. Nie ma po nim żadnych znaków zapytania".

Zapytany o swoją wizytę w Polsce, odpowiedział: "Jestem tu, gdyż dużą rolę może odebrać wsparcie całego kraju dla Roberta. Chciałem dopilnować, że będzie je miał i podkreślić, że jest to niesamowita historia dla Polski. Jeżeli Robert wróci i będzie się dobrze spisywał, to będzie to wielka historia i niesamowita motywacja dla ludzi. Dajcie mu maksymalne wsparcie, jeżeli zespół F1 zobaczy je, to na pewno pomoże".

Źródło: Eleven Sports

Aktualizacja


Cały wywiad zobaczycie poniżej.Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: