Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 9 sierpnia 2017

Kubica: Zajęć w Formule 1 jest wiele, kolejne okładki z Polakiem

fot. Tomasz Kolibski
Cały świat pisze o Robercie Kubicy. Polak pojawia się na kolejnych okładkach branżowych pism, a w Przeglądzie Sportowym ukazał się ciekawy wywiad z naszym kierowcą. Robert opowiada w nim na pytanie, co zrobiłby, gdyby dostał propozycję startu na Spa.

Obszerny wywiad z Kubicą ukazał się dziś w papierowym wydaniu Przeglądu Sportowego. Robert powiedział, że nie chce się zastanawiać nad tym, co zrobiłby gdyby dostał propozycję startu na Spa i nie myśli o tym, bo takiej propozycji nie ma, a on nie chce gdybać. Na pytanie, czy czuje się przygotowany do takiego startu, Robert odpowiada:

"Wszystko zależy od priorytetów i tego, co już się udało zrobić. I ja wiem, że jeden weekend Grand Prix daje kierowcy więcej niż pięć dni testów. Ale po pierwsze to nie zależy ode mnie, a po drugie na dziś nie mamy o czym rozmawiać, bo taka propozycja nie padła".
Czy jest możliwe, aby Robert wrócił do F1 w innej roli, jeżeli nie uda mu się zdobyć fotela kierowcy? "Zajęć w Formule 1 można mieć wiele. Oczywiście, skoro udało mi się dojść do tego punktu... Ale nie! Trzeba patrzeć na to realistycznie, a nie emocjonalnie - to po pierwsze. Po drugie nie zawsze w życiu dzieje się to, czego byśmy chcieli, a po trzecie, w ostatnich latach mojego życia najlepiej czułem się w generalnie środowisku Formuły 1, dlatego właśnie padło takie stwierdzenie" - dodał Robert.

Polak stwierdził, że jego test z Renault na Hungaroring wypadł pomyślnie, a najważniejsze było to, czego nie widać na czasach. Robert dodał również, że auto nie było mocno modyfikowane dla niego, gdyż ważniejszy był program testowy Renault.

Cały wywiad z nim przeczytacie TUTAJ.

Znamy już okładkę polskiego numeru magazynu F1 Racing. Oto ona:

Robert znalazł się również na okładkach kilku innych pism:

Źródło: Przegląd Sportowy

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: