Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

środa, 2 sierpnia 2017

Kubica i Renault podsumowują test [Aktualizacja]

fot. renault Sport F1
5 minut przed godziną 18 Robert Kubica zakończył swój test najnowszym bolidem Renault. Polak pokonał aż 142 okrążenia i wykręcił znakomity, czwarty czas. Kubica jest bardzo zadowolony ze swojej jazdy, a Renault enigmatycznie cieszy się z ilości zebranych danych. przeczytajcie wypowiedzi Roberta Kubicy oraz Alana Permane.

"To było fantastyczne uczucie dla mnie być tu dziś w RS17. Niesamowitym było też zobaczyć, jak wielu kibiców przybyło na tor by mnie dopingować. Dziękuję im wszystkim. To była niesamowita podróż do tego punktu, w którym odpowiedziałem sobie na wiele pytań. Nauczyłem się wiele o najnowszej generacji aut i zauważyłem sporą liczbę różnic w porównaniu do samochodów, którymi jeździłem w przeszłości. Samochód jest znacznie szerszy niż poprzedni, ale byłem w stanie dobrze pracować z programem zespołu, metodycznie go realizując i zrobiliśmy dobry postęp. Moje rozumienie RS17 oraz opon na 2017 rok mocno wzrosło. Po dzisiejszym teście, jest jeszcze za wcześnie by mówić, jaki może być następny krok dla mnie. Na teraz, chcę bardzo podziękować zespołowi Renault za umożliwienie mi tego wszystkiego" - powiedział Robert.


"To był bardzo produktywny dzień z ponad dwukrotnym dystansem wyścigowym. Pracowaliśmy nad konkretnym programem i Robert był w stanie dać nam znakomity feedback. RS17 jeździł bezbłędnie, nawet w ekstremalnych temperaturach, które mieliśmy dziś na torze. Zgromadziliśmy wiele danych w ciągu dwóch ostatnich dni i dodamy je do lekcji, którą odbyliśmy podczas Grand Prix Węgier, tak aby zoptymalizować formę bolidu na wyścigi po przerwie wakacyjnej" - dodał Alan Permane.

Aktualizacja

Poniżej wysłuchacie konferencji prasowej z Robertem. Tłumaczenie niebawem.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: