Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 7 lipca 2017

Szefowie ekip F1: Wszyscy chcielibyśmy zobaczyć Roberta ponownie w F1

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed Grand Prix Austrii, szefowie zespołów Formuły 1 byli pytani o Roberta Kubicę i jego ewentualny powrót do F1. Zarówno Toto Wolff jak i Eric Boullier bardzo chętnie znów zobaczyliby Polaka w królowej motorsportu.

"Wszyscy doceniamy Roberta, jest jednym z wielkich talentów. Wszyscy znamy Roberta od 15 lat od jego pierwszych występów w Formułach i zasługuje na miejsce w Formule 1. Po tym strasznym wypadku rajdowym chcielibyśmy go wszyscy znów w Formule 1. Był w naszym symulatorze już jakiś czas temu, ale radził sobie dobre w autach GT i autach sportowych. Wierzę, że jazdy z Renault wypadły pomyślnie i bardzo chciałbym ponownie zobaczyć go w Formule 1" - powiedział Toto Wolff.

"Oczywiście wszyscy wiedzą, że jego wypadek był jednym z największych dramatów w Formule 1 w ostatnich latach. Miał ogromny talent, należał do ścisłego topu i jeżeli będzie mógł wrócić, na pewno zostanie tu bardzo dobrze przywitany" - powiedział Eric Boullier, ostatni szef Roberta Kubicy w Formule 1, będący obecnie szefem McLarena.

Przypomnijmy, że wczoraj podobne pytanie zadano kierowcom F1. Felipe Massa, Max Verstappen oraz Carlos Sainz podkreślali talent Roberta i mówili, że chętnie widzieliby go w F1.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: