Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 24 lipca 2017

Renault potwierdza: Kubica pojedzie w testach na Węgrzech!!! [Aktualizacja #2]

Długo czekaliśmy na potwierdzenie tej informacji, ale wreszcie jest! Roberta Kubicę zobaczymy w najnowszym bolidzie Formuły 1 już 2 sierpnia podczas testów dla młodych kierowców na torze Hungaroring!

Robert Kubica będzie jeździł drugiego dnia testów na Hungaroring, natomiast pierwszego w barwach Renault wystartuje Nicolas Latifi.

"Pierwsze dwa dni testowe pozwoliły zarówno nam, jak i Robertowi zebrać dużą dawkę informacji. Najbliższa sesja w najnowszym aucie na Hungaroring pozwoli nam zebrać precyzyjne dane dotyczące jazdy w najnowszym samochodzie w reprezentatywnych warunkach. Po tym teście ostrożnie przeanalizujemy zebrane informacje, które pozwolą zdecydować, w jakich warunkach będzie możliwy powrót dla Roberta do rywalizacji w nadchodzących latach" - powiedział szef Renault, Cyril Abiteboul.

Wyjazd


Jeżeli ktoś chce wyjechać na testy Roberta Kubicy na Węgrzech, może organizować się wspólnie z innymi kibicami w specjalnej facebookowej grupie, którą znajdziecie TUTAJ. Wejście na testy jest biletowane. Ci, którzy będą mieli bilet na GP mogą na testy wejść za darmo. Bez biletu na GP wejście kosztuje 15 euro.

Relacja


Testy nie będą transmitowane przez żadną telewizję, ale poznamy czasy z nich. Oczywiście na blogu przeprowadzimy pełną relację z testów. Prawdopodobnie przeprowadzimy również relację live z kwalifikacji i wyścigu o Grand Prix Węgier. Zapraszamy już teraz!

Aktualizacja


Reakcje świata F1 na informację o testach Kubicy:

Od razu zareagowały również wszystkie największe światowe media.

Aktualizacja #2


Oficjalna strona Formuły 1 wprowadza w błąd bowiem napisano tam, iż Robert Kubica będzie testował pierwszego dnia testów. Renault podaje, że będzie to drugi dzień (2 sierpnia).

Bukmacherzy zaktualizowali już kursy na powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. W porównaniu z ubiegłym miesiącem, kurs na to, że Robert Kubica do 2018 roku pojedzie w wyścigu Formuły 1, spadł on z 8 do 2,25.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: