Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 20 lipca 2017

Permane: Nie ma przeszkód, by Kubica wrócił

fot. Renault Sport
Alan Permane, inżynier Renault obecny podczas testów Roberta Kubicy, powiedział w rozmowie z Eleven Sports, że z jego strony nie widać żadnych przeciwwskazań, by Robert Kubica wrócił do Formuły 1. Zaznaczył on, że drugi test Polaka we Francji miał sprawdzić jego formę i szybkość i wypadł pomyślnie.


Podczas jazd na Paul Ricard Robert miał okazję lepiej dopasować bolid i jego ustawienia do swoich potrzeb. Nie chciał on jednak zdradzać wielu szczegółów testów. Zaznaczył jednak, że nie widzi przeszkód by Robert Kubica wrócił do F1.

Zapytany o ewentualne testy Roberta w Budapeszcie, Permane odpowiedział: "Nie wiem, to bardziej pytanie do Cyrila [Abiteboula]. W tym tygodniu wszystko się wyjaśni i jeżeli będą kolejne kroki, to wkrótce się o nich dowiemy" - stwierdził inżynier.

"To bardziej pytanie do Roberta, patrząc na moje doświadczenia z innymi kierowcami, nie widzę żadnego problemu. Proszę nie uznawać jego ramienia za ogromne ograniczenie, bo to nie problem" - dodał pytany o to, czy powrót Roberta Kubicy do F1 jest pewny.

Źródło: Eleven Sports

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: