Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 27 lipca 2017

Palmer: Dla mnie nic się nie zmieniło [Aktualizacja #3]

Jolyon Palmer został zapytany przed weekendem o Grand Prix Węgier na temat testów Roberta Kubicy. Powiedział on, że czuje się "zrelaksowany" i dla niego nic się nie zmieniło w kwestii obecnego sezonu.

"Mój szef mówi mi, że nie planują wsadzania Kubicy do samochodu. Dla mnie zatem nic się nie zmienia. Zadzwonił do mnie, żeby powiedzieć mi, że Kubica testuje, co jest w porządku, mogę zrozumieć dlaczego testuje. Jednak jeżeli chodzi o mnie, biorę sobie dłuższe wakacje i wracam świeży na Spa" - powiedział kierowca Renault, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze punktu.

"To dobrze dla Roberta - ja tracę dzień w samochodzie, ale nic się nie zmienia. Nie mogę doczekać się drugiej połowy sezonu" - dodał Palmer.


Przypomnijmy, że Cyril Abiteboul udzielił obszernej wypowiedzi dla Autosportu, przyznając, że Jolyon Palmer na pewno pojedzie na Spa i w kolejnych wyścigach. Przeczytacie ją TUTAJ.

Aktualizacja


Renault Polska organizuje na Facebooku akcję składania życzeń Robertowi Kubicy. Znajdziecie ją TUTAJ.

Aktualizacja #2


Polecamy obejrzenie tego filmu:


Aktualizacja


Oto wyniki pierwszego treningu przed Grand Prix Węgier. W samej końcówce Joylon Palmer wyjechał za szeroko i urwał przednie skrzydło.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: