Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 21 lipca 2017

Kubica: Chcę dawać z siebie wszystko [Aktualizacja

"Nie martwię się już o to, czy jestem w stanie jeździć bolidem F1, ale nie wiem co przyniesie przyszłość i twardo stąpam po ziemi" - deklaruje Robert Kubica w wywiadzie dla francuskiego Auto Hebdo. Polak mówi, że może wrócić również do innych serii, również do WEC.

"Są jeszcze znaki zapytania, ale z drugiej strony nie boję się już o moją zdolność prowadzenia samochodu Formuły 1. Bałem się nie tyle o jazdę, ale czucie w samochodzie, doprowadzanie go do limitu. To nie zniknęło" - mówi Robert.

Polak pozostaje ostrożny co do swojego ewentualnego powrotu do Formuły 1.

"Teraz jestem spokojny sam ze sobą. Czuję ulgę, wiedząc, że mogę jeździć, to wspaniałe uczucie, ale twardo stąpam po ziemi. Cokolwiek się teraz zdarzy, w treningu czy wyścigu, jeżeli będę miał szansę powrotu, czy to w WEC czy gdziekolwiek indziej, chcę czuć, że daję z siebie wszystko. To mój priorytet. Dziś mówimy sporo o F1 ponieważ mój powrót do wyścigów tam byłby wspaniałą historią, ale koniec końców jestem tym samym człowiekiem co dwa miesiące temu, kiedy nikt o mnie nie mówił" - dodał Robert.

Aktualizacja


Dziś Robert Kubica i Kevin Ceccon trenują kondycję z... Alessandro Petacchim, zdobywcą zielonej koszulki Tour de France i zwycięzcą kilku etapów tego wyścigu.
fot. Alessandro Petacchi

Źródło: Autohebdo

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: