Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

niedziela, 16 lipca 2017

Ferret: Kubica spisywał się jak prawdziwy kierowca F1 [Aktualizacja #2]

Jedyny dziennikarz podczas ostatnich testów Roberta Kubicy, Frederic Ferret w rozmowie z telewizją Eleven Sports opisał swoje wrażenia z jazd Roberta Kubicy na torze Paul Ricard we Fracji. Podkreślał on, że Polak nic nie stracił ze swojej szybkości. Nie wie on jednak, jaka będzie przyszłość Roberta.


"Jego przygotowanie do jazdy zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Spisywał się jak prawdziwy kierowca Formuły 1. Widziałem go na najdłuższej pętli Paul Ricard, po której będą jeździć kierowcy w przyszłym roku. Wszystko wyglądało imponująco i prawidłowo. Nie znam czasów okrążeń więc trudno to jednoznacznie określić, ale wyglądał jak normalny kierowca F1" - powiedział Ferret.

Nie wie on jednak, jaka będzie przyszłość Roberta.

"Mówił mi, że chce wrócić, ale musi testować aktualny bolid. Może dojdzie do tego w Budapeszcie, a może w Belgii. Jeżeli jednak Renault mówi, że nie ma wobec niego planów, to na pewno je ma" - dodał dziennikarz.

Aktualizacja


Poniżej zobaczyć można wypowiedzi Cyrila Abiteboula oraz Joylona Palmera o Robercie Kubicy. Były już one już prezentowane TUTAJ.

Aktualizacja #2


Jak powiedział w rozmowie z Eleven Sports reporter Sky Sports, Ted Kravitz, nawet jeżeli Robert Kubica nie będzie w stanie pojechać w Grand Prix Monako, to nie skreśli to polskiego kierowcy w oczach Renault jako kandydata do fotela wyścigowego.

Źródło: Eleven Sports

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: