Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 4 lipca 2017

BBC: Renault czeka kolejny test z Kubicą

fot. Renault Sport F1
Po świetnym tekście na łamach Autosportu, teraz mamy kolejny, również niezwykle nas cieszący. Jak podaje Andrew Benson z BBC, Roberta Kubicę czeka kolejny test z Renault w bolidzie Formuły 1!


Przypomnijmy, że po Goodwood Festival of Speed pojawiły się plotki, że Robert Kubica ma w ciągu dwóch najbliższych tygodni testować ponownie Renault E20 z 2012 roku na torze Paul Ricard we Francji.


Okazuje się, że w tej plotce może być ziarno prawdy bowiem Andrew Benson na łamach BBC potwierdza, że Renault ma zaplanowany kolejny test z Kubicą, ale ani zespół ani kierowca nie zdradzają jego czasu i miejsca. Ma to być ostateczny sprawdzian, czy Robert Kubica będzie w stanie wrócić do Formuły 1.

Benson pisze również, że Robert w symulatorze był tak samo szybki jak Nico Hulkenberg. Według dziennikarza, Renault nadal ma wątpliwości, czy Robert poradzi sobie w aucie z 2017 roku, które jest szybsze od tych z 2012. Przypomnijmy jednak, że Robert Kubica powiedział, że nie powinien mieć problemów w nowszych bolidach.

Źródło: BBC Sport

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: