Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 13 czerwca 2017

Permane: Robert był fantastyczny, cały czas jesteśmy w kontakcie [Aktualizacja środa - będzie wywiad z Kubicą]

Stacja Eleven Sports opublikowała ciekawy wywiad z Alanem Permane, inżynierem, który był jednym z pomysłodawców testu Roberta Kubicy i uczestniczył w nim. Permane potwierdził, że Robert zaprezentował świetne tempo i że po teście Renault jest w kontakcie z Kubicą, ale póki co nie ma dalszych planów na współpracę.

"To oczywiste, że mamy między sobą niedokończone sprawy" - powiedział na początku rozmowy Permane. Powtórzył on to samo na temat testu, co było w komunikacie Renault po nim, a zatem że była to okazja do pomocy dla członka rodziny z Enstone, którym jest Kubica.

"Był szybki, wszystko poszło bardzo dobrze. Z tego co widziałem, ze statystyk, danych widać było, że prędkość jest na miejscu. Wykonał w ten wtorek fantastyczną Robotę" - powiedział Permane, zdradzając jedynie, że jedyną modyfikacją było przełożenie łopatek zmiany biegów na lewą stronę. Co istotne, Permane nie uważa, aby w przypadku nowych aut pojawiły się dodatkowe problemy dla Kubicy.

"Cały czas jesteśmy w kontakcie, rozmawiamy o tym, co moglibyśmy zrobić w przyszłości. Póki co nic nie zostało zaplanowane, ale nie mogę powiedzieć, że nie zostanie" - dodał Permane.

Co ciekawe, stacja Eleven Sports zapowiedziała pojawienie się niebawem wywiadu z Robertem Kubicą. Czekamy!

Cały wywiad będzie można obejrzeć na kanałach Eleven Sports oraz przeczytać TUTAJ.

Źródło: Eleven Sports.

Dodajmy jeszcze jedną ciekawostkę. Colin Clark napisał na Twitterze, że Robert Kubica był bliski otrzymania auta WRC w najnowszej specyfikacji na rajdy Sardynii, Korsyki i Polski.

Aktualizacja środa


Poniżej obejrzycie cały wywiad z Alanem Parmane:

Aktualizacja #2


Patryk Mirosławski zapowiedział na Twitterze, że dziś o godz. 21:30 w stacji Eleven Sports będziemy mogli oglądać wywiad z Robertem Kubicą.

Brak komentarzy: