Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 22 maja 2017

Kubica testuje auto LMP2! [Aktualizacja #6 - wypowiedź Roberta, zdjęcia]

Robert Kubica testuje w tym tygodniu auto kategorii LMP2 na włoskim torze Monza. Póki co test nie ma związku z zatrudnieniem Roberta przez tę ekipę.

Robert jeździ samochodem SMP Racing - Dallarę P217 Gibson. W składzie tej rosyjskiej ekipy mają w 24H Le Mans jechać Mikhail Aleshin, Sergey Sirotkin i Victor Shaylar. Drużyna ma dołączyć do European Le Mans Series w lipcu.

Aktualizacja


Kolejny dzień testów na torze Monza


Aktualizacja 2


Mamy kolejne informacje o teście Roberta z zespołem SMP Racing. Polak będzie jeździł dziś i jutro w ramach przygotowań zespołu do 24H Le Mans.

"To będzie dla mnie przyjemność pomagać SMP Racing do tak wymagającego wyścigu jak 24H Le Mans. Mamy wiele pracy podczas tych dwóch dni testów, ale jestem przekonany, że wspólnie z Maurizio i Viktorem zbierzemy przydatne informacje aby optymalnie ustawić samochód" - powiedział Kubica.

Robert został poproszony o wzięcie udziału w testach gdyż nie mogą brać w nich udziału Mikhail Aleshin oraz Sergey Sirotkin.

"Doświadczenie i umiejętności Maurizio Medianiego i Roberta Kubicy są właśnie tym, czego potrzebujemy by ustawić samochód" - powiedział Viktor Shaytar.

Aktualizacja 3


Live timing z toru Monza TUTAJ.

Aktualizacja 4


fot. dailysportscar.com
Aktualizacja 5
fot. Aldis Putniņš‏

fot. Aldis Putniņš‏

Aktualizacja 6fot. Marco Monachino

fot. Andrea Cesana

fot. Andrea Cesana


Źródło: Sportscar365, motorsport.it

Brak komentarzy: