Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 22 kwietnia 2017

Rewelacyjny wywiad z Robertem Kubicą

Było już wiele wywiadów z Robertem Kubicą, ale trzeba było czekać na Mikołaja Sokoła, aby przeprowadził tak rewelacyjny wywiad z naszym kierowcą. Robert Kubica opowiada o Formule 1 i swojej przyszłości, ale zdradza także wiele bardzo głębokich przemyśleń na temat wypadku, kariery rajdowej, polskim motorsportcie i swoim udziale w nim. Tę rozmowę trzeba przeczytać.


Cytatów z tej rozmowy, które można by zacytować jest bez liku. Robert otwarcie przyznaje, trzeba będzie raczej czekać na innego polskiego kierowcę by stanął na polach startowych wyścigu Formuły 1, ale nie mówi stanowczego nie Formule 1. Kubica opowiada też o wielu wspomnieniach z F1 i tego, co brakowało mu w WRC. Robert podkreśla również problemy, z jakimi spotykał się w rajdach.

Kubica mówi też, że miał już szansę na jazdę bolidem F1, ale nie skorzystał z niej.

"Jak na razie w paru kokpitach siedziałem, chociaż w ostatnich latach chodzi bardziej o symulatory. Robię tego o wiele więcej niż się o tym mówi i zostawmy to tak jak jest. Cieszę się, że to tak zostaje, ponieważ nie jest mi potrzebny rozgłos i niektóre programy pracy pozostają w ścianach budynku, w którym znajdują się symulatory. To jest fajne i pokazuje też, że chociaż jest mnóstwo ludzi, którzy mogliby robić i robią tę robotę, to wciąż jest jeszcze kilka osób, które dają mi taką możliwość, mimo że już swoje lata mam. Wiesz, starzeję się i realia są, jakie są" - powiedział Robert.

To tylko malutki fragment całego wywiadu, który przeczytacie TUTAJ. Niestety odbyła się ona jeszcze przed testami Roberta w aucie GP3.

Źródło: sokolimokiem.com


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: