Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 7 kwietnia 2017

Kubica: Sporo pracuję nad swoimi ograniczeniami

Robert Kubica przyznał w rozmowie z EurosportOnet.pl, że w ostatnich miesiącach mocno pracuje nad poprawą stanu swojej prawej ręki i chce jak najwięcej jeździć w WEC, aby poznać tę serię. Polak opowiedział również o tym, jak doszło do treningu kolarskiego z Michałem Kwiatkowskim.

"Czas mija i to nie jest nic złego. Zegar bije, a nie jest tak, że dla mnie akurat się zatrzymał. To jednak niekoniecznie musi być minus. Oczywiście wiek robi swoje, ale też z czasem moja sytuacja fizyczna może się polepszać. Lub pogarszać. Jeśli chodzi o moje ograniczenia, wciąż jest tak samo, ale ostatnimi czasy sporo nad tym pracuję. Dla mnie jest ważne, żeby jeździć, a co z tego wyniknie, to sam nie wiem" - powiedział Kubica.

Kierowca byKolles opowiadał również o trudnym początku sezonu swojej ekipy i podkreślił, że najważniejsza jest teraz praca nad tym, by auto "mogło w ogóle jeździć".

Jak się okazuje, ostatni trening kolarski z Michałem Kwiatkowskim były inicjatywą Roberta, który sam skontaktował się z polskim mistrzem świata.

"Spędziliśmy fajną połowę dnia w dobrym towarzystwie. Mam pełen szacunek nie tylko dla Michała, zasadniczo dla profesjonalistów" - powiedział Kubica.

Cały wywiad można znaleźć TUTAJ.

Źródło: http://eurosport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-f1-wiem-ze-kibice-marza/stl8yl

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: