Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 13 lutego 2017

Kolejny ciekawy artykuł o Kubicy

fot. motorsport.com
Robert Kubica nie schodzi z ust dziennikarzy na całym świecie. Obszerny artykuł poświęcony Polakowi został dziś opublikowany na stronie motorsport.com. "Miałem szczęście często oglądać go na torach formuły 1" - pisze Charles Bradley.

Tekst jest oczywiście efektem niedawnego ogłoszenia powrotu Roberta Kubicy do ścigania na najwyższym poziomie w serii WEC z zespołem ByKolles. Bradley opisuję historię Roberta i jego wypadku rajdowego w Ronde di Andora.

"Miałem na tyle szczęścia, że mogłem często oglądać Kubicę na torach Formuły 1 i zawsze wyglądał na jednego z tych rzadkich kierowców, którzy mogą zmusić samochód do współpracy mimo że auto nie chce się podporządkować. Oczywiście, po pewnym czasie łatwo o zaburzony ogląd, ale Kubica był w gronie takich kierowców jak Alonso, Hamilton, Raikkonen, Rosberg czy Vettel. Widząc jego determinację na torze, można sobie wyobrazić jak wiele robił, by przyspieszyć swoją rehabilitację " - pisze dziennikarz.
Rozważa on również, gdzie byłby teraz Kubicy, gdyby nie wypadek w Ronde di Andora. Ponownie mówi o zainteresowaniu Ferrari, do którego Kubica zapewne by trafił. Co ciekawe mówi również, że Robert mógł być tym, który zastąpi w Mercedesie Michaela Schumachera, a usługami Polaka mógłby być również zainteresowany Red Bull.

Cały artykuł przeczytacie TUTAJ.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: