Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 2 grudnia 2016

Rajd Barbórka coraz bliżej, będą gwiazdy, zapraszamy na konkursy!

Już za nieco ponad tydzień rozpocznie się 54. edycja Rajdu Barbórka. Na starcie zobaczymy aż 130 załóg, w tym mistrzów Europy Kajetana Kajetanowicza i Jarosława Barana. Nie zabkranie innych znanych nazwisk oraz emocji. Zapraszamy Was już dziś do konkursów, w których do wygrania będą karnety na cały rajd oraz bilety na OS Karowa!

Lista startowa


Z numerem 1 na liście zgłoszeń widnieje załoga LOTOS Rally Team, Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. To ubiegłoroczni zwycięzcy Barbórki, triumfatorzy Kryterium Asów na Karowej, oraz dwukrotni mistrzowie Europy. Kajetanowicz i Baran obronili tytuł najlepszej załogi Starego Kontynentu wygrywając walkę w tegorocznym cyklu ERC. Ekipa LOTOS Rally Team tradycyjnie wystartuje Fordem Fiestą R5+.

Na starcie 54. Rajdu Barbórka nie zabraknie także aktualnych mistrzów Polski, Grzegorza Grzyba i Roberta Hundli (Ford Fiesta), dla których udział w grudniowej imprezie będzie zwieńczeniem niezwykle udanego sezonu.

Grzyb i Kajetanowicz nie będą jedynymi kierowcami z tytułami mistrzów kraju, których zobaczymy na trasach barbórkowych odcinków specjalnych. Na liście zgłoszeń znaleźli się także miedzy innymi Wojciech Chuchała (Subaru Impreza STI) i Francuz Bryan Bouffier (Ford Fiesta). Ten ostatni to nie tylko kilkukrotny mistrz Polski, ale także zwycięzca legendarnego rajdu Monte Carlo oraz były rajdowy mistrz Francji.

Rajd Barbórka to tradycyjnie gratka dla fanów Tomasza Kuchara. Kierowca, który pod względem wygranych w ostatnich latach przegrywa jedynie z Kajetanem Kajetanowiczem wystartuje w Subaru Impreza RX. W roli pilota zobaczymy tym razem Magdę Lukas.


W sobotę rozegrana zostanie także Barbórka Legend, która skupia coraz większą liczbę kierowców oraz cieszy się coraz większym zainteresowaniem kibiców. W tym roku na trasach Barbórki zobaczymy miedzy innymi takie legendarne maszyny, jak Lancia Delta HF Integrale, Opel Kadett C Coupe, Alfa Romeo GT czy Audi Quattro.

Pełną listę startową zobaczycie TUTAJ.

Harmonogram


Sobota, 10 grudnia

OS 1 Tor Służewiec od 8:00 do ok. 9:50
OS 2 PTAK WARSAW EXPO od 9:00 do ok. 10:50
Serwis Autodrom Bemowo od 9:47 do ok. 12:07
OS 3 Autodrom Bemowo od 10:25 do ok. 12:15
OS 4 Tor Służewiec od 11:10 do ok. 13:00
OS 5 PTAK WARSAW EXPO od 12:05 do ok. 14:05
Serwis Autodrom Bemowo od 13:07 do ok. 15:20
OS 6 Bemowo od 13:35 do ok. 15:25
Serwis Karowa od 16:00 do ok. 21:00
OS Karowa Przejazdy Pokazowe od 17:00 do ok. 18:00
OS Kryterium Karowa od 18:30 do ok. 21:20
Rozdanie Nagród Karowa od 20:30 do ok. 20:50

Bilety


Bilety i karnety na 55. Rajd Barbórka dostępna na: http://www.topracingshop.pl/firm-pol-18-Rajd-Barborka.html

Konkursy!


Zapraszamy Was do udziału w konkursach dla czytelników bloga. Odbędą się one w piątek, 2 grudnia oraz w niedzielę, 4 grudnia. Do wygrania w dzisiejszym konkursie będą dwa karnety kibica. Kartnet taki uprawnia do wejścia dla 1 osoby na wszystkie Strefy Kibica na wszystkich odcinkach specjalnych Rajdu Barbórka 2016: OS Tor Służewiec, OS PTAK Warsaw Expo, OS Bemowo, Karowa (miejsca stojące, z wyłączeniem trybun). Uprawnia także do wejścia na Serwis zlokalizowany na Bemowie.

W drugim konkursie, który zostanie zorganizowany w niedzielę, do wygrania będą aż 4 bilety na OS Karowa.

Oba konkursy będą dostępne na Facebookowym profilu bloga.

Sponsorem biletów jest topracingshop.pl.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: