Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 1 października 2016

Kubica: Poprzedni rok nie miał sensu, Clark: Bądźcie cierpliwi

Robert Kubica był wczoraj gościem Colina Clarka w Radiu WRC podczas trwającego Rajdu Korsyki. W krótkiej rozmowie Robert przyznał, że jest zawiedziony tym, że nie znalazło się dla niego miejsce w WRC i nie rozmawia obecnie z żadną ekipą. Clark opublikował natomiast dziś ciekawego tweeta i według niego Kubica... może rozmawiać z zespołem Toyoty.


Polak jeździł po tej wyspie rowerem i przy okazji zawitał do swojego ulubionego komentatora, Colina Clarka. Dziennikarz powitał go bardzo serdecznie, mówiąc, że świetnie wygląda. Clark zapytał Kubicę, czy ciężko jest mu teraz patrzeć na swoich byłych rywali.

"Szczerze mówiąc, tęsknie za rajdami i mimo że fajnie się to ogląda, to wolałbym być teraz za kółkiem. Niestety, ten rok nie potoczył się najlepiej jeżeli chodzi o jazdę. Teraz jestem tu by pojeździć na rowerze" - powiedział Kubica, który przyznał, że zrobił rowerem zapoznanie po jednym OS-ów.

Clark dopytywał, czy są szanse, abyśmy zobaczyli jeszcze Roberta w rajdach, ale Kubica zaprzeczył aby rozmawiał z jakimś zespołem.

"Szczerze mówiąc, to ubiegły rok nie miał sensu. Chciałem walczyć, ale nie było takiej możliwości. Jestem tym trochę rozczarowany, ale tak to już bywa" - stwierdził Kubica.

Nie mogło obyć się bez pytania o przyszły rok dla Roberta.

"Szczerze mówiąc, to chciałbym powiedzieć co będę robił w przyszłym roku, ale sam jeszcze tego nie wiem. Tak jak mówiłem, na 90% wracam na tor bo nie ma dla mnie miejsca w WRC" - powiedział Robert, który jednocześnie dodał, że nie rozważa rajdów cross-country.Kubica przyznał także, że ostatnio sporo trenuje na rowerze i na treningach, a poprzednich latach nie miał na to czasu ze względu na konieczność zajmowania się sprawami zespołu.

Pełną rozmowę możecie wysłuchać TUTAJ - pisząc nie da się oddać życzliwej atmosfery, w jakiej się ona odbyła.

Dziś natomiast Colin Clark opublikował ciekawego tweeta, w którym stwierdził, że wystarczy być cierpliwym w oczekiwaniu na to aż Robert Kubica ponownie pojawi się za kółkiem. Nie wiadomo jednak co miał na myśli dziennikarz.

Przed kilkoma minutami opublikował on natomiast film, w którym spekuluje, że Robert Kubica mógł wczoraj rozmawiać z przedstawicielami Toyoty, która w przyszłym roku wraca do WRC. Film do obejrzenia poniżej (od 2:30 o Robercie).


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: