Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 27 września 2016

Lawina ruszyła, ostrożnie z newsami

Po dwóch dniach od opublikowania wypowiedzi Frederica Vasseur, szefa Renault Sport, zagraniczne media podchwyciły temat testów Roberta Kubicy w symulatorze zespołu Renault. Do pojawiających się informacji trzeba jednak podchodzić z dystansem, gdyż wszystkie opierają się na tej samej wypowiedzi, co więcej, w niektórych przypadkach już zmodyfikowanej.

O tym, że Robert Kubica odbył testy w symulatorze w Enstone piszą już m.in. motorsport-total, formel1.de, nextgen-auto, f1today czy f1-fansite. Dalej idzie portal thisisf1, który pisze, że "Kubica może wrócić do F1 w 2017 roku".

Jeżeli tempo, w jakim powstają nowe publikacje na ten temat w kolejnych meidach utrzyma się, to niebawem tematem zainteresują się największe media Formuły 1 na świecie, a wtedy już tylko krok do potwierdzenia testów Roberta w Enstone lub zaprzeczenia im.

Warto jednak być ostrożnym czytając informacje, gdyż w niektórych przypadkach możemy spotkać się z "omówieniami" wypowiedzi Vasseura, które już tak dokładne nie są.Przypomnijmy, że żadne nowe informacje nie pojawiły się od niedzieli kiedy cytowaliśmy słowa szefa Renault Sport.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: