Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

sobota, 21 maja 2016

Kubica wystartuje w ten weekend?! [Aktualizacja godz. 18:20]

Wygląda na to, że słowa "new teammate" użyte przez zespół Rasmusa Lindha w stosunku do Roberta Kubicy nie są jedynie pustym wyrażeniem! Robert Kubica widnieje na liście zgłoszeń WSK Masters na torze Adria, które zostaną rozegrane już w ten weekend!

Kubica zgłoszony jest w barwach zespołu Birel ART Racing i ma pojechać w kategorii KZ na podwoziu sygnowanym swoimi inicjałami z silnikiem TM. Przyznany został mu numer 29.

Dziś odbyły się treningi i czasówka, ale w ich wynikach w kategorii KZ brakuje nazwiska Roberta Kubicy. Polak jeździł jednak na pewno wczoraj, o czym świadczą poniższe zdjęcia.


Pełną listę zgłoszeń do WSK Master Series na torze Adria poznacie TUTAJ.

WSK Masters Series to bardzo popularna seria, w której często uczestniczą również Polacy, m.in. Karol Dąbski. Wyścigi zazwyczaj są bardzo mocno obsadzone.

W piątki odbywją się kwalifikacje, w sobotę wyścigi kwalifikacyjne, a w niedzielę przedfinał i finał. Pełny harmonogram godzinowy można znaleźć TUTAJ.

Będziemy bacznie przyglądać się doniesieniom z tych zawodów i poinformujemy Was, czy Robert będzie w nich startował.

Aktualizacja


Cały czas bacznie oglądamy to, co dzieje się na torze Adria. Póki co na torze nie pojawił się Robert Kubica. Bardzo dobrze radzi sobie natomiast Karol Basz. Live stream z zawodów TUTAJ. Live timing TUTAJ. Wyniki TUTAJ.

Aktualizacja godz.18:20


Robert nie wystartował dziś jednak na Adrii, ale doradzał innym kierowcom, m.in. Polakowi, Hubertowi Laskowskiemu: "Mój pierwszy wyścig obejrzał sam Robert Kubica a moje marzenie o spotkaniu i rozmowie z Nim się spełniło. A rady które mi przekazał są dla mnie bezcenne" - napisał Hubert.
fot. Hubert Laskowski.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: