Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 21 kwietnia 2016

Szczepaniak podsumowuje

Zakończenie współpracy Roberta Kubicy z Lotosem to również potwierdzenie dużej zmiany dla Macieja Szczepaniaka, który teraz do końca sezonu zapewne będzie pilotem Huberta Ptaszka w WRC2. Maciej jeszcze zanim zasiadł na prawym fotelu auta prowadzonego przez Kubicę, jeździł w barwach Lotosu. Wczoraj pilot podsumował swoje 6 lat startów z logo koncernu.

"Ostatnie sześć lat to jedne z najintensywniejszych w mojej rajdowej przygodzie. To lata, w których nieprzerwanie uczestniczyłem w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Było mi bardzo miło, że przez cały ten czas miałem na kombinezonie barwy Grupy Lotos. Poznałem tam wielu wspaniałych ludzi, którzy na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Wszystko jednak z czasem się kończy. Nikt jednak nie zabierze nam tego co wspólnie przeżyliśmy. Dzięki 4 All ;)"

Życie toczy się dalej i jeszcze wiele ciekawych i nieoczekiwanych rzeczy może się przecież wydarzyć. Wierzę, że istnieje prawdziwa #dobrazmiana ;)

Do zobaczenia na odcinkach!" - napisał Szczepaniak.My również dziękujemy Maciejowi za te wszystkie lata wspólnych emocji i życzymy sukcesów na prawym!

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: