Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 28 kwietnia 2016

Ostberg ma problem z Fordem, M-Sport go zbada

Rajd Argentyny nie poszedł po myśli Madsa Ostberga. Norweg stracił pozycję wicelidera mistrzostw, a przez całą rundę borykał się z problemami technicznymi. Zbada je M-Sport. Przy okazji całej sprawy, nie obyło się bez uszczypliwości.

"Mogę powiedzieć, że cisnąłem naprawdę mocno na niektórych OS-ach, ale niestety nie uzyskaliśmy zakładanego tempa i teraz musimy dowiedzieć się dlaczego. Zrobiliśmy jednak wszystko co w naszej mocy, byliśmy przygotowani i z tego mogę być zadowolony" - mówi Ostberg. Norweg narzekał na zmianę biegów w swoim aucie i momentami miał problem z ich zrzucaniem. Mówi również, iż nie można porównywać jego tempa z innymi bowiem jechali oni po lepszej nawierzchni.


"Wiedzieliśmy, że liczenie na trzecie podium będzie czymś dużym dla nas, ale to był niestety rozczarowujący weekend dla nas. Dobrze wiemy, że Madsa stać na więcej i jeżeli popatrzy się na jego czasy to były wolniejsze od czasów Otta Tanaka w takim samym aucie. Mads jechał dobrze, ale czasy nie były takie jak trzeba i przed Portugalią musimy zastanowić się dlaczego" - powiedział natomiast Malcolm Wilson, szef M-Sportu.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: