Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 22 marca 2016

Kubica: Pojedyncze starty w WRC2 możliwe, ale... [Aktualizacja - Kubica znów na torze]

fot. Martin Prokop Official
Mamy porcję kolejnych ciekawych wypowiedzi Roberta Kubicy z minionego weekendu wyścigowego na torze Mugello. Robert przyznaje, że nadal są szanse na jego rajdowe starty, ale już raczej nie autem WRC. Sam jednak wolałby tej opcji uniknąć. Polak nadal musi czekać na "pewne decyzje".


Podsumowanie weekendu na Mugello jeszcze się tworzy i powinno być dziś gotowe, a tymczasem warto rzucić okiem na kolejne wypowiedzi Roberta, również dotyczące jego kariery. Poprzednie, bardzo interesujące wypowiedzi znajdziecie TUTAJ.


Zgłoszeni na Zandvoort


Martin Prokop zgłosił już swój zespół na wyścig 12H Zandvoort - czwartą rundę tegorocznej 24H Series. Odbędzie się ona pomiędzy 6 a 7 maja. Wcześniej - już pomiędzy 1 a 3 kwietnia - rozegrany zostanie 24-godzinny wyścig na Silverstone. W przeciwieństwie do niektórych, nie uważam, aby start Kubicy na Zandvoort był już "prawie pewny" czy "przesądzony". Kubica ma raczej inny plan dotyczący swoich startów, choć oczywiście nie można wykluczyć, że przyjmie kolejną ofertę od Martina. Start z MP-Sport prawie na pewno jednak nie będzie jego priorytetem, szczególnie, że sam przyznawał, że przez jakiś czas możemy go teraz nie zobaczyć w zawodach (wiem, wiem, w styczniu mówił to samo).

Aktualizacja

Tak jak zapowiadał, Robert wybrał się w tym tygodniu na gokarty. Spotkał się też z młodym polskim kierowcą serii Rotax, Marcelem Surmaczem.

fot. Andrzej Surmacz
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: