Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

poniedziałek, 22 lutego 2016

Robert znów na torze, miał być na rajdzie [Aktualizacja - prace nad Fiestą, wywiad z Maćkiem]

fot. Cristian Guazzini
Motorsportowa przyszłość Roberta Kubicy nie jest znana i nadal czekamy na oficjalne ogłoszenie czy i kiedy Robert Kubica wróci do WRC lub zdecyduje się na powrót na tor. Polak tymczasem jest we Włoszech. W weekend miał być gościem rajdu, a dziś gościł ponownie na torze kartingowym Pista del Mare.

Wszyscy chcielibyśmy znać już przyszłość Roberta, ale musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Być może wszystko nie jest jeszcze w 100% ustalone i trzeba czekać na konkrety. Lista zgłoszeń Rajdu Portugalii zostanie zamknięta za dwa miesiące i być może właśnie tyle będziemy musieli czekać na jakieś informacje.

Robert jednak cały czas jest aktywny w motorsporcie. W weekend miał być gościem honorowym Rally del Carnevale we Włoszech, o czym informowali organizatorzy za pośrednictwem włoskich mediów. Niestety, nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia faktu, że Robert był gościem tej imprezy.Dziś natomiast Kubica był na torze kartingowym Pista del Mare w Cecina we Włoszech, gdzie - jak pokazuje poniższe zdjęcie - pracował.
fot. Cristian Guazzini

To już druga wizyta Polaka na tym torze w ostatnich tygodniach.

Aktualizacja


Ze zdjęcia opublikowanego przez Marco Monachino wynika, że Fiesta Roberta była skądś lub gdzieś przewożona.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: