Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 2 lutego 2016

Paddon: Trudno zaakceptować wypadek przy tak małej prędkości

Kierowca Hyundaia, Hayden Paddon czuje się pewnie przed Rajdem Szwecji i wierzy, że po rozczarowującym początku sezonu w Rajdzie Monte Carlo, będzie w stanie zrehabilitować się w mroźnych warunkach.

Jadąc na Rajd Monte Carlo, nie mieliśmy żadnych oczekiwań, ale ilość śniegu podczas tegorocznej edycji sprawiła, że było jeszcze trudniej niż myślałem. Oczywiście, trudno jest zaakceptować fakt, że rozbija się auto przy tak małej prędkości jak ja, ale jest to część nauki i jestem pewien, że będę w lepszej pozycji w przyszłym roku" - powiedział Paddon dla Radia WRC.Nowozelandczyk czuje się pewnie przed wyjazdem na Rajd Szwecji i przyznaje, że lubi tam jeździć.

"Jeżeli chodzi o odcinki, to bardzo lubię szybkie OS-y, a Szwecja jest tuż za Finlandią jeżeli chodzi o średnie prędkości. Odbyliśmy pożyteczne testy w grudniu nowym samochodem i w tym tygodniu przejedziemy jeszcze jeden dzień przed rajdem. Mam spore nadzieje przed Rajdem Szwecji i wierzę, że możemy tam osiągnąć dobry rezultat" - stwierdził Paddon.

Źródło: wrc.com

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: