Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

niedziela, 21 lutego 2016

Fantasy WRC - wyniki Rajdu Szwecji

Z drobnym opóźnieniem, ale są - wyniki drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. W Rajdzie Szwecji niespodzianek było sporo i przewidzenie miejsc kierowców, tradycyjnie oprócz zwycięzcy, było bardzo trudne. Komu poszło najlepiej? Sprawdźcie!

Najwięcej punktów w Rajdzie Szwecji zebrał Uncle Rambo, który jednocześnie był 7. w typowaniu całej ligi. Serdecznie zapraszam do kontaktu na mcdon21@gmail.com w celu odbioru skromnej nagrody.

Bardzo miło mi napisać, że po Rajdzie Szwecji na 1. miejsce w rankingu całej strony awansował nasz gracz!

Zapowiada się zacięta walka o zwycięstwo w naszym typowaniu. Oto tabela ligi:

Nasza liga po Rajdzie Szwecji została liderem w zestawieniu wszystkich lig prywatnych:

Jeszcze trochę brakuje nam do 1. miejsca wśród krajów:

Którzy kierowcy punktują najlepiej dotychczas?

Tak przedstawiają się wartości zawodników przed Rajdem Meksyku:

Już teraz zapraszam Was do zapisywania się w naszej zabawie przed kolejnym rajdem - Szwecji!

Jak dołączyć do zabawy?


Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz budżet to 10, a tak przedstawiają się wartości poszczególnych kierowców przed startem sezonu:

Podstawą tworzenia tabeli są punkty, które są przyznawane kierowcom za miejsca na OS-ach i w klasyfikacji generalnej rajdu według. W tym roku nastąpiła ważna zmiana w punktacji. Będzie ona również zależała od długości OS-ów, co czyni ją jeszcze bardziej sprawiedliwą.

Dołączenie do Ligi

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 4. Można również otworzyć listę lig i dołączyć do naszej zabawy.

Zmiany


Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

I wybieramy kierowców z listy:

Nagrody

W poprzednim sezonie sponsorami nagród były firmy pixgraf.com oraz Direkt Collections, którym bardzo dziękujemy za współpracę i będzie nam niezwykle miło, jeżeli zdecydują się na kontynuowanie sponsorowania konkursu.

Zachęcamy również innych sponsorów do włączenia się w naszą zabawę, w której w ubiegłym roku wzięło udział ponad 1000 osób. Zapewniamy ustaloną promocję we wszystkich dostępnych kanałach bloga. Kontakt w tej sprawie na mcdon21@gmail.com.


< Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: