Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

wtorek, 9 lutego 2016

Crash.net: Kubica ma wrócić w Meksyku

Portal crash.net podaje, że Robert Kubica oficjalnie wycofał się z Rajdu Szwecji, ale ma powrócić w Rajdzie Meksyku, który zostanie rozegrany w przyszłym miesiącu. Taki scenariusz jest jednak bardzo mało prawdopodobny.

Robert Kubica i Maciej Szczepaniak byli zgłoszeni do Rajdu Szwecji, ale od kilku dni wiemy oficjalnie, że nie pojadą w tej imprezie, a Szczepaniak będzie pilotem Huberta Ptaszka. Dopełnione zostały również formalności i Robert wycofał swoje zgłoszenie.


Jak informuje portal crash.net, Kubica jest spodziewany z powrotem na rajdowych trasach w Rajdzie Meksyku, zaplanowanym na marzec. Portal nie podaje źródła swoich informacji i raczej nastąpiła tu pomyłka, gdyż jest bardzo mało prawdopodobne, że Robert pojawi się na starcie w Meksyku.

Kubica zapowiadał, że może mieć teraz przerwę w startach, choć najnowsze doniesienia mówią o tym, że może wrócić do WRC na 8 rund europejskich w tym sezonie. Szczepaniak natomiast poinformował, że w dwóch najbliższych rundach WRC, pojedzie wspólnie z Hubertem Ptaszkiem. Oczywiście, umowa Macieja z Ptaszkiem na pewno zeszłaby na drugi plan, gdyby Kubica mógł wrócić do WRC, nie mniej jest bardzo mało prawdopodobne, że stanie się to już w Meksyku.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: