Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 21 stycznia 2016

Szef BRC: To zaszczyt pracować z Kubicą

Ekipa BRC, która w Rajdzie Monte Carlo obsługuje Forda Fiestę Roberta Kubicy, jest bardzo szczęśliwa możliwością współpracy z Polakiem w tym niezwykle trudnym rajdzie. Jej szef cieszy się z tempa, jakie Kubica pokazywał na testach i shakedownie.

"Jesteśmy zaszczyceni, że kierowca tego kalibru co Robert zdecydował się dołączyć do naszego zespołu w tym prestiżowym rajdzie. Jest on jednym z najszybszych i najbardziej profesjonalnych kierowców w sporcie" - powiedział Massimiliano Fissore.
br />

"Zmienił mnóstwo ustawień podczas testów aby dokładnie przygotować samochód do swojego stylu jazdy. Z naszego punktów widzenia, to przywilej móc z nim pracować. Dotychczas nasz zespół specjalizował się w Rajdowych Mistrzostwach Włoch ale mamy doświadczony personel, dysponujący możliwościami aby startować autem WRC w najtrudniejszym i najważniejszym rajdzie roku. Fakt, że Robert nas wybrał jest tego świadectwem" - dodał Fissore.

Na temat dzisiejszego startu powiedział on: "Chcemy odwdzięczyć się Robertowi, dając mu możliwie najlepszy samochód na ten rajd. Shakedown wypadł dobrze i teraz nasza uwaga skupiona jest na pierwszych dwóch OS-ach dzisiejszego wieczoru".

Źródło: thecheckeredflag.co.uk
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: