Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

czwartek, 21 stycznia 2016

Robert Kubica w Rajdzie Monte Carlo - czwartek [Relacja live]

fot. bestofrallylive
Gotowi na prawdziwe emocje? Już dziś rozegrane zostaną pierwsze OS-y Rajdu Monte Carlo. Jazda w nocy w bardzo trudnych warunkach będzie zapewne niezwykle widowiskowa, ale czy warunki zaskoczą kierowców? Jak spiszą się Robert Kubica i Maciej Szczepaniak? Zapraszamy na relację live z dzisiejszych zmagań ze zdjęciami, filmami, wypowiedziami i oczywiście wynikami!

http://powrotroberta.blogspot.com/2010/01/robert-kubica-w-rajdzie-monte-carlo.html               http://powrotroberta.blogspot.com/2010/01/robert-kubica-w-rajdzie-monte-carlo_21.html
        http://powrotroberta.blogspot.com/search/label/Statystyki              http://powrotroberta.blogspot.com/2016/01/fantasy-wrc-rusza-liga-bloga.htmlKolejność startowa

Robert i Maciej do dzisiejszych OS-ów będą startowali jako 10. załoga, co nie jest pozycją idealną przy panujących warunkach, gdyż trasa po przejeździe 10 załóg może być bardzo zabłocona i śliska. Oto kolejność startowa na dziś:


Jak było wczoraj?

Podczas rozegranego wczoraj Shakedownu, Robert i Maciej wykręcili 7. czas i byli najlepszą z załóg, które poruszały się Fordami Fiesta WRC. Najszybszy okazał się Kris Meeke. Oto wyniki Shakedownu:

oraz przejazdy Roberta:


Posted by Robert Kubica on 20 stycznia 2016

PEŁNĄ RELACJĘ Z WCZORAJ PRZECZYTACIE TUTAJ

Co nas czeka dziś?

Dziś przed kierowcami dwa OS-y o łącznej długości ponad 41,5 km. Jazda będzie odbywać się po ciemku, co będzie stanowiło dodatkowe utrudnienie. Po OS-ach załogi czeka serwis. Wcześniej w Monte Carlo będzie czas na krótkie spotkanie z fanami.

Harmonogram

Czwartek, 21 stycznia
godz. 18:15 - Strefa zmiany opon
godz. 20:18 - OS 1 - Entrevaux - Val de Chalvagne - Rouaine (21,25 km)
godz. 22:11 - OS 2 - Barles - Seyne (20,38 km)
godz. 23:53 - Serwis A

Relacje TV

Dobra informacja! Dzisiejszy OS rozpoczynający Rajd Monte Carlo zostanie pokazany w całości na Polsacie Sport News a zatem otwartym kanale, który większość z Was powinna mieć. Dziś natomiast nie jest planowane nadawanie podsumowania dnia.

Czwartek, 21 stycznia
godz 20:00 - Live 1 OS - Polsat Sport News

MapyPogoda

W Gap będzie dziś słonecznie, ale w godzinach rozgrywania OS-ów temperatura spadnie poniżej zera. Śnieg nie powinien jednak padać.

Relacja

Jak zwykle na blogu przeprowadzona zostanie relacja live z rajdu. Przypominam, że można ustawiać automatyczne powiadomienia o aktualizacjach czy zmieniać kolejność pokazywania się nowości. Wystarczy zatem włączyć rano bloga i cieszyć się nowościami przez cały dzień, wyłącznie dzięki odświeżaniu strony.


Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: