Strona główna Kalendarz Motorsportu O Robercie Kubicy Filmy Kontakt English version

piątek, 29 stycznia 2016

Rajd Monte Carlo - podsumowanie Ligi Fantasy

Za nami pierwsze typowanie w tym roku. Kto uzbierał najwięcej punktów za Monte Carlo? Którzy kierowcy zarobili najwięcej, a którzy najmniej punktów? Zapraszam na podsumowanie pierwszej rundy sezonu w naszej Fantasy Lidze!

Miło mi poinformować, ze do naszej ligi przystąpiło 250 osób i choć jest to wynik 5-krotnie niższy niż przed rokiem, to i tak jesteśmy najliczniejszą ligą całej strony.

Za nami już pierwszy rajd i miło mi poinformować, że zwycięzcą w Rajdzie Monte Carlo został zespół "KeepCalmAndSupportRK", który zebrał 1673 punkty. Zapraszam do kontaktu ze mną w sprawie odbioru nagrody - zestawu naklejek bloga. Niestety, nadal nie mamy sponsora dla naszej ligi, dlatego nagroda jest "skromna".

Daje mu to jednocześnie 3. miejsce w rankingu całej strony.

Jak wspomniałem, nasza liga jest najliczniejszą, a w tabeli wszystkich lig po pierwszej rundzie zajmujemy 3. miejsce.

Wysoką pozycję Polska zajmuje w rankingu krajów.

Po Rajdzie Monte Carlo, tak przedstawiają się zdobycze punktowe kierowców:

oraz ich wartości:

Już teraz zapraszam Was do zapisywania się w naszej zabawie przed kolejnym rajdem - Monte Carlo!

Jak dołączyć do zabawy?


Po pierwsze, trzeba wejść na portal www.fantasywrc.com i założyć swój zespół. Wybieramy kierowców do naszego zespołu WRC (WRC). Każdy kierowca ma określoną "wartość" nie przejdzie zatem numer, że wybierzemy sobie Ogiera, Latvalę, Mikkelsena i Kubicę, bowiem mamy ograniczony "budżet". Trzeba zatem kombinować :) Nasz budżet to 10, a tak przedstawiają się wartości poszczególnych kierowców przed startem sezonu:

Podstawą tworzenia tabeli są punkty, które są przyznawane kierowcom za miejsca na OS-ach i w klasyfikacji generalnej rajdu według. W tym roku nastąpiła ważna zmiana w punktacji. Będzie ona również zależała od długości OS-ów, co czyni ją jeszcze bardziej sprawiedliwą.

Dołączenie do Ligi

Jak dołączyć do ligi bloga? Wystarczy w menu pod Waszym imieniem i nazwiskiem kliknąć "Join Personal League". Numer ligi naszego bloga to 4. Można również otworzyć listę lig i dołączyć do naszej zabawy.

Zmiany


Jak dokonać zmian w zespole? Oto krótka instrukcja, choć zapewne prawie wszyscy doskonale już zorientowaliście się w zasadach i menu ligi.

I wybieramy kierowców z listy:

Nagrody

W poprzednim sezonie sponsorami nagród były firmy pixgraf.com oraz Direkt Collections, którym bardzo dziękujemy za współpracę i będzie nam niezwykle miło, jeżeli zdecydują się na kontynuowanie sponsorowania konkursu.

Zachęcamy również innych sponsorów do włączenia się w naszą zabawę, w której w ubiegłym roku wzięło udział ponad 1000 osób. Zapewniamy ustaloną promocję we wszystkich dostępnych kanałach bloga. Kontakt w tej sprawie na mcdon21@gmail.com.


< Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Brak komentarzy: